سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱ EN

اولین جلسه JMC میدان مشترک آذر برگزار شد

در جریان برگزاری اولین جلسه JMC میدان مشترک آذر، اعضای اصلی و علی البدل این کمیته تعیین شدند و ساختار مالی و چارت سازمانی طرح مشخص شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، حمید کریمی؛ مجری طرح توسعه میدان آذر از تشکیل اولین جلسه کمیته مدیریت مشترک میدان آذر خبر داد و گفت: طی این جلسه، پنج عضو اصلی و پنج عضو علی­البدل از سوی کارفرما و پنج عضو اصلی و پنج عضو علی­البدل از سوی پیمانکار طرح، انتخاب و معرفی شدند که در ترکیب اعضای منتخب از سوی شرکت مهندسی و توسعه نفت به عنوان کارفرما، علاوه بر مجری، نمایندگانی از بخش حقوقی، مالی و مهندسی ساختمان شرکت متن نیز حضور دارند.

وی با بیان اینکه مهمترین تشکیلات در هر قرارداد بیع متقابل، کمیته مدیریت مشترک(JMC) است، ادامه داد:  در این جلسه، برنامه بودجه سال جاری طرح که توسط پیمانکار ارائه شده بود، به تصویب رسید و نحوه تشکیل و ترکیب کمیته های فرعی نیز تایید شد.

به گفته وی، تعیین استراتژی قراردادهای حفاری میدان و تعیین ساختار مالی و چارت سازمانی طرح، از دیگر موضوعاتی بود که طی این جلسه مورد بررسی قرار گرفت و پیشنهادات لازم در این زمینه عنوان شد؛ همچنین برنامه زمانبندی آموزش در قسمت های محتلف طرح نیز مورد توافق قرار گرفت.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱ بهمن ۱۳۹۰ساعت: ۱۵:۰۹۹۰۲ بازدید