سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱ EN

دوره آموزشی مدیریت صیانت راهبردی افتتاح شد

دوره آموزشی «مدیریت صیانت راهبردی» oil Mini MBA، برای مدیران ارشد حراست صنعت نفت که قرار است به مدت هفت ماه ادامه پیدا کند، روز چهارشنبه (۲۱ دی) در دانشکده نفت تهران افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نفت (MOP)، دوره آموزشی “مدیریت صیانت راهبردی” با حضور مهندس پارسانیا مشاور وزیر نفت و رییس سازمان حراست، دکتر سلحشور سرپرست معاونت منابع انسانی و مدیریت و رئیس سابق دانشکده نفت تهران و برخی دیگر از مسئولان دانشکده نفت تهران در این دانشکده افتتاح شد.

در این مراسم، دکتر سلحشور سرپرست معاونت وزیر نفت و رئیس سابق دانشکده نفت تهران با بیان اینکه همکاران ما در حراست با توجه مسولان وزارت نفت به سمت دانش محوری پیش می‌روند، افزود: این اقدام سرآغاز حرکت‌های جدیدی در جهت تحول به سمت دانش افزایی و تخصصی‌تر شدن حرفه حراست و ارتقاء جایگاه آن است.

همچنین مهندس پارسانیا، مشاور وزیر نفت و رییس سازمان حراست با ابراز خرسندی از برگزاری این دوره آموزشی برای مدیران ارشد حراست صنعت نفت، تصریح کرد: برگزاری این دوره برای ارتقاء علمی مدیران و کارکنان حراست و فرصت مناسبی برای مطالعه و تحقیق بیشتر است.

در پایان این جلسه تفاهم نامه پژوهشی بین دانشگاه صنعت نفت و سازمان حراست این وزارتخانه، جهت انجام امور پژوهشی به امضاء دکتر سلحشور و مهندس پارسانیا رسید.

بر اساس این گزارش، این دوره در روزهای چهارشنبه و پنچ شنبه هر هفته در دانشکده نفت تهران و به مدت ۳۲۰ ساعت در ۷ ماه برگزار خواهد شد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۷ دی ۱۳۹۰ساعت: ۱۲:۱۰۳۸۱ بازدید