سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ EN

بهبود فعالیت های حراست با بهره گیری از پیشنهادات مدیران شرکت های تابعه

رییس حراست شرکت ملی نفت ایران معتقد است برگزاری جلسات راهبری حراست در شرکت های تابعه، منجر به استفاده از نظرات مدیران در بهبود فعالیت های حراست می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، محمدحسین دانشفر؛ رییس حراست این شرکت در جلسه شورای راهبری حراست شرکت نفت خزر که با حضور معاونان ستادی آن حراست و مدیرعامل شرکت نفت خزر برگزار شد، اظهار داشت: هدف حراست از برپایی جلسات متعدد در شرکت ها با حضور مدیران و مسئولان شرکتهای تابعه، بررسی موانع و مشکلات و ارائه راهکارها با حضور مدیرعامل واعضای هیات مدیره و به تبع آن استفاده از نظرات آنان در جهت بهبود فعالیت های حراست است.

وی ضمن تشریح اهداف و نشست های درون سازمانی جهت بررسی عملکردها براساس سند چشم انداز حراست صنعت نفت و رصد کلیه اقدامات و حل و فصل چالش ها، تصریح کرد: با توجه به شرایط ایجاد شده در شرکت نفت خزر و نظر به موفقیت آمیز بودن اولین تجربه اکتشافی در دریای خزر، وظیفه حراست، خطیرتر و با اهمیت تر از هر زمانی است.

دانشفر، خواستار برنامه ریزی مناسب در حراست نفت خزر شد و ابراز امیدواری کرد که شرکت نفت خزر با توجه به شرایط جدید به یکی از شرکت های تولیدی بزرگ در منطقه تبدیل شود.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۷ دی ۱۳۹۰ساعت: ۱۰:۵۶۳۲۰ بازدید