سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱ EN

پیام بسیجیان صنعت نفت به مناسبت شهادت دانشمند بسیجی« مهندس مصطفی احمدی روشن»

مرکز مقاومت بسیج وزارت نفت در پیامی ضمن گرامیداشت یاد شهادت دانشمند بسیجی مهندس مصطفی احمدی روشن، تاکید کرد: مجامع بین المللی همچون سازمان ملل و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی با سکوت شرم‌آور خود مهر تایید خویش را بر انجام این اقدامات زدند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نفت(MOP)، شرح پیام بسیجیان صنعت نفت به‌مناسبت شهادت دانشمند بسیجی« مهندس مصطفی احمدی روشن» به شرح ذیل است:

“من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه و منهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلو تبدیلا (احزاب ۲۳)

شهادت هنر مردان خدا و آخرین نقطه ی عروج از فرش به عرش و رمز اصلی حیات انقلاب اسلامی است. صبح دیروز بار دیگر شمیم دل انگیز عطر شهادت تهران پایتخت ایران اسلامی را در بر گرفت و یکی دیگر از غیور مردان جبهه های نبرد علمی به وصال معبود شتافت و بشارتی بود برای سایر عاشقان شهادت و فرزندان نسل سوم انقلاب که “در باغ شهادت باز، باز است. “

امروز به برکت درخت تنومند انقلاب اسلامی و میوه های پربار آن که جوانان و دانشمندان با اخلاص این انقلابند شاهد پیشرفت های چشمگیر در عرصه های مختلف علمی و فناوری علی الخصوص انرژی هسته ای بوده ایم. دستاورد های اتمی حاصل از این روحیه ی انقلابی جوانان عزیز به نحوی بود که دشمن را به استیصال واداشت و در برابر این عزم و اراده ی خالصانه راهی جز ترور نخبگان علمی و دانشمندان سرافراز ایرانی باقی نگذاشت.

بررسی های حاصل از نحوه ی انجام این عملیات ناجوانمردانه وشباهت بمب های بکار گرفته شده در این ترور ها با یکدیگر و نیز موضع گیری وقیحانه ی مقامات رژیم صهیونیستی، جای هیچ شبهه ای در ارتباط با عاملان کثیف این جنایت باقی نگذاشته است. این اقدامات وحشیانه بهترین شاهد بر دروغ بودن تمام ادعاهای دموکراسی خواهانه ی آنان است که در کمال بی شرمی با انجام چنین اقدامات غیر انسانی و بیرحمانه ای سایر کشور ها را به حمایت از تروریسم متهم می کنند.

جای بسی تاسف است که مجامع بین المللی همچون سازمان ملل و آژانس بین المللی انرژی اتمی در صورت وقوع کوچکترین اتفاق علیه منافع قدرت های استکباری بالافاصله چندین بیانیه و قطع نامه صادر می کنند در حالی که نسبت به انجام این چنین اعمال وحشیانه و تروریستی هیچ گونه اظهار نظری نکرده و با سکوت بی شرمانه، مهر تایید خویش را بر انجام این اقدامات زدند.

اینک بسیجیان سلحشور صنعت نفت کشور ضمن عرض تبریک و تسلیت به ساحت مقدس حضرت ولی عصر ارواحنا له‌الفداء، مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مد ظله العالی) و خانواده ی این شهید والا مقام و ملت غیور ایران ,این اقدام وحشیانه را محکوم نموده و از مسئولین و نهاد های امنیتی و قضایی کشور تقاضا دارند تا با جدیت عاملان اصلی این حادثه را به سزای اعمال جنایتکارانه خویش برسانند و با اتخاذ تدابیر حفاظتی و صیانت از این چهره های علمی از وقوع مجدد چنین اقداماتی جلوگیری نمایند. در پایان عاملان این اقدام وقیحانه باید بدانند که با انجام چنین اعمالی نه تنها سیل خروشان امت انقلابی ایران متوقف نخواهد شد بلکه با سرعت بیش از گذشته به حرکت خویش ادامه خواهند داد.”

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۵ دی ۱۳۹۰ساعت: ۰۸:۲۱۳۴۴ بازدید