سال مهار تورم و رشد توليد
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ EN

پذیرفته شدگان آزمون استخدامی نفت از ابتدای سال ۹۱ کارمند می شوند/ اعلام نتایج آزمون استخدامی؛ هفته آینده

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران گفت: نتایج آزمون استخدامی این شرکت طی هفته آینده اعلام می شود و پذیرفته شدگان نهایی از اوائل سال آینده، کار خود را به صورت رسمی آغاز می کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، عباس خنیفر؛ مدیر توسعه منابع انسانی این شرکت با بیان این مطلب افزود: در آزمون استخدامی شرکت ملی نفت که ۳۰ و ۳۱ تیرماه سال جاری برگزار شد، حدود ۱۲۰ هزار نفر شرکت کردند و از این تعداد، حدود هشت هزار نفر به آزمون شغلی و مصاحبه استخدامی دعوت شدند که در نهایت چهار هزار و ۹۰۷ نفر جذب خواهند شد.

وی تصریح کرد: شروع به کار پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی پس از طی کامل مراحل تشریفات استخدامی از جمله اخذ تائیدیه هسته گزینش، تائیدیه مدرک تحصیلی، طب صنعتی، تائیدیه عدم سوء پیشینه و … امکان پذیر خواهد بود و آنها از ابتدای سال آینده آغاز به کار خواهند کرد.
به گفته خنیفر، پس از شروع به کار نیروهای جدیدالاستخدام مجددا نسبت به تهیه تراز نیروی انسانی اقدام می شود و بر اساس این تراز، نیاز سال ۹۱ احصا و بر مبنای نیاز جدید نسبت به اخذ مجوز جذب جدید اقدام خواهد شد.
گفتنی است نتایج نهایی آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران و کلیه اطلاعات لازم در این زمینه، از طریق پایگاه اینترنتی آزمون به نشانی azmoon.nioc.ir اطلاع رسانی می شود.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۳ دی ۱۳۹۰ساعت: ۱۱:۱۷۴۸۲ بازدید