سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ EN

آموزش و جذب نیروی متخصص،عامل بهبود کیفیت فعالیت های حراستی است

مهدی فکور می گوید:کسب رتبه برتر حراست توسط شرکت نفت مناطق مرکزی ایران نشانه تلاش بی وقفه پرسنل و مدیریت خدوم حراست این شرکت است.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران؛مهدی فکور در شورای راهبری شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ضمن تبیین اهمیت جایگاه حراست یادآور شد:: با وجود مشکلات ساختاری ، بودجه و امکانات در حراست، خوشبختانه عملکرد حراست بسیار خوب بوده و کسب رتبه برتر در بین حراست های تابعه شرکت ملی نفت نشانه تلاش بی وقفه و شبانه روزی پرسنل و مدیریت خدوم حراست می باشد که به حق محقق گردیده است.

مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی اظهار نمود: حراست در مهار آتش سوزی دکل ۱۱۸ نفت شهر در پیشانی مهار بحران بود و در کنار پرسنل عملیاتی به خوبی وظایف خود را انجام داد.

فکور از مسئولان امر درخواست نمود با توجه به پراکندگی جغرافیایی پروژه های این شرکت در مرزهای غربی و شرقی جهت تسهیل در فعالیت ها، نهادهای مستقر در مرزها هماهنگی بیشتری را با این شرکت داشته باشند.

 وی همچنین آموزش و جذب نیروی متخصص را در حراست یکی از مهمترین عوامل پیشرفت و ارتقاء دانست و بر اصلاح ساختار سازمانی حراست شرکت با توجه به نیازها و پروژه های جدید تاکید نمود.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۹ دی ۱۳۹۰ساعت: ۰۹:۱۷۳۳۹ بازدید