سال مهار تورم و رشد توليد
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ EN

بازوی توانمند مدیریت در افزایش تولید و توسعه طرح ها

رییس حراست شرکت ملی نفت ایران در جلسه شورای راهبری ستاد حراست این شرکت با شرکت نفت مناطق مرکزی ایران گفت: حراست، بازوی توانمند مدیریت در افزایش تولید و توسعه طرح ها به شمار می رود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در این جلسه که با حضور روسای حراست های تابعه شرکت نفت مناطق مرکزی و روسای واحدهای حراست شرکت ملی نفت ایران برگزار شد، مسئولین ذیربط به تبیین دیدگاه های خود درخصوص جایگاه حراست پرداخته و نقاط ضعف و قوت را بازگو کردند.

محمدحسین دانشفر؛ مشاور مدیر عامل و رییس حراست شرکت ملی نفت ایران، ضمن قدردانی از مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی جهت شرکت در جلسه فوق و ارائه نظرات، از مدیرعامل شرکت نفت و گاز شرق نیز به دلیل برگزاری جلسه راهبری در آن شرکت قدردانی کرد.

وی ضمن بیان شاخص های شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به جهت دارا بودن مدیریت بیشترین میادین مشترک در خشکی و تولید بیش از ۶۰درصد از گاز مصرفی کشور، به تبیین جایگاه حراست در آن شرکت پرداخت و اظهار داشت: به دلیل نوع فعالیت های گسترده در شرکت نفت مرکزی، بیشتر امور حراستی، عملیاتی است و مشکلات کارگری در شرکت مذکور به مراتب کمتر از سایر شرکت هاست.

دانشفر، کسب رتبه برتر حراست شرکت نفت مناطق مرکزی در بین حراست های صنعت نفت را افتخاری بزرگ برای مدیریت و کارکنان شرکت و هچنین حراست دانست که قطعاً با کار و تلاش مضاعف به دست آمده است.

در ادامه این جلسه، مقایسه عملکرد با برنامه فعالیت های حراست نفت مرکزی انجام و تصمیماتی درخصوص بهبود انجام فعالیت ها و حل مشکلات موجود اتخاذ شد؛ در پایان مراسم نیز از بوذر جمهری؛ رییس حراست منطقه آغار شرکت نفت و گاز زاگرس جنوبی به عنوان برترین رییس حراست تابعه شرکت مناطق نفت مرکزی با اهداء لوح تقدیر و جایزه قدردانی شد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۸ دی ۱۳۹۰ساعت: ۱۴:۰۱۳۸۸ بازدید