سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ EN

تأکید فکور بر نقش پر رنگ حراست در توسعه میادین مشترک نفت و گاز

مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در جلسه شورای راهبردی حراست های این شرکت در منطقه عملیاتی خانگیران، اظهار داشت: حراست به عنوان مشاوری امین در پیشانی توسعه میادین مشترک نفت و گاز قرار دارد .

مهدی فکور؛ مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در جلسه راهبردی حراست های این شرکت که به میزبانی حراست شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق و با حضور محمدحسن دانشفر؛ مشاور و رییس حراست شرکت ملی نفت ایران و معاونان حراست در منطقه عملیاتی خانگیران برگزار شد، بیان داشت: نقش پررنگ حراست در توسعه میادین مشترک نفت و گاز در غرب و شرق کشور یکی از کارهای مهم حراست این شرکت است که به خوبی پیگیری می شود.

وی با بیان اینکه بازنگری ساختار سازمانی یکی از اولویت های حراست است، لزوم اختصاص ردیف بودجه اختصاصی ویژه حراست را خواستار شد.

 وی در ادامه ضمن تشکر از مدیریت و کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق به خاطر تولید بدون وقفه و تأمین گاز مورد نیاز پالایشگاه شهید هاشمی نژاد خانگیران و در نهایت تأمین انرژی استان های شمالی کشور، بر لزوم توجه ویژه به کارکنان مناطق عملیاتی تأکید و اظهار داشت: دو طرح مهم توسعه میدان گازی توس و طرح ذخیره سازی گاز میدان شورجه D در شکوفائی منطقه به خصوص شهرستان سرخس حائز اهمیت است .

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۸ دی ۱۳۹۰ساعت: ۰۸:۲۰۳۹۹ بازدید