سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ EN

معرفی ۱۳۶ فرصت سرمایه گذاری شرکت ملی نفت ایران

حضور شرکت ملی نفت ایران در نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری و کسب و کار، زمینه ای است تا سرمایه گذاران با مهم ترین طرح ها و پروژه های آماده واگذاری شرکت ملی نفت ایران آشنا شوند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری و کسب و کار صبح امروز (۱۴ دی ماه) در مرکز آفرینش های هنری حجاب تهران برگزار شد و طی آن تعدادی از شرکت های دولتی و خصوصی به تشریح فرصت های سرمایه گذاری درصنایع مرتبط به خود پرداختند.

همچنین شرکت ملی نفت ایران و شرکت های نفت و گاز اروندان، نفت و گاز پارس و شرکت عملیات اکتشاف با حضور در این نمایشگاه، مهم ترین طرح ها و پروژه های آماده واگذاری به متقاضیان سرمایه گذار را معرفی کردند.

پروژه های معرفی شده از سوی شرکت ملی نفت ایران برای ارایه به سرمایه گذاران داخلی و خارجی در قالب ۱۳۶ پروژه و در ۷ زیرگروه شامل بلوک های اکتشافی نفت و گاز، توسعه میادین مشترک نفت و گاز، توسعه میادین گازی با اولویت میادین زودبازده، توسعه میادین نفتی با اولویت توسعه بخش زودهنگام، تاسیسات تولید از مخازن گازی و کارخانجات جدید گاز و گاز مایع، پروژه های ایستگاه های جمع آوری، تقویت فشار و تزریق گاز و احداث و توسعه تجهیزات و واحدهای نمک زدایی خلاصه می شود.

بنابراین گزارش، نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری و کسب و کار از امروز (۱۴ دی ماه) آغاز شده و تا جمعه (۱۶ دی ماه) ادامه خواهد داشت.

در این نمایشگاه غرفه های شرکت ملی نفت ایران، نفت و گاز اروندان، نفت و گاز پارس و شرکت عملیات اکتشاف به تشریح دستاوردها و فرصت های سرمایه گذاری در صنایع بالادستی نفت و گاز پرداختند.

شرکت ملی نفت ایران با در اختیار داشتن ذخایر عظیم هیدروکربوری، عنوان دومین شرکت بزرگ نفتی جهان را از آن خود کرده است.

مقدار هیدروکربور مایع و گاز درجای ایران به ترتیب ۱۵۵ میلیارد بشکه و ۳۴ هزار میلیارد مترمکعب ارزیابی می شود.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۴ دی ۱۳۹۰ساعت: ۱۷:۰۶۴۳۳ بازدید