سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ EN

مراسم تشییع مرحوم بخشیان برگزار شد

پیکر مهندس محمدصادق بخشیان، معاون پیشین توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت در میان حزن و اندوه خانواده بزرگ صنعت نفت صبح امروز تشییع شد.

به گزارش خبرنگار شانا، پیکر محمد صادق بخشیان، معاون پیشین توسعه منابع انسانی وزارت نفت که پس از تحمل یک دوره بیماری سخت به دیار باقی شتافت، صبح امروز (دوشنبه ۱۲ دی) در میان حزن و اندوه کارکنان صنعت نفت و خانواده آن مرحوم در محل یادمان شهدای صنعت نفت تشیع شد.

 این مراسم با حضور مقام های بلندپایه و ارشد وزارت نفت و شرکت های تابعه برگزار شد و سپس پیکر مرحوم بخشیان برای خاکسپاری به بهشت زهرا منتقل شد.

 در حاشیه این مراسم مهندس غلامحسین نوذری، وزیر پیشین نفت در گفت و گو با خبرنگار شانا در مورد ویژگی ها و توانایی های آن مرحوم اظهار کرد: ایشان یکی از پیشکسوتان صنعت نفت ایران بودند که در دوره خدمت خود سوابق درخشانی را به یادگار گذاشتند.

 غلامحسین نوذری تصریح کرد: حضور ایشان در معاونت توسعه منابع انسانی سبب شد تا نگاه به مقوله منابع انسانی و تغییر ساختار در صنعت نفت مورد توجه بیشتری قرار گیرد.

 وی ادامه داد: توجه ایشان به ایثارگران و نیز توجه به قوانین و مقررات از نکات بارز فعالیت های آن مرحوم به شمار می آید، همچنین صبوری ایشان در میان همکاران صنعت نفت، از دیگر ویژگی های مرحوم بخشیان بود.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۲ دی ۱۳۹۰ساعت: ۱۱:۳۶۴۹۶ بازدید