سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ EN

هیچ یک از کارکنان شرکت های تابعه نفت بیکار نمی شوند

هیچ یک از کارکنان شرکت های تابعه نفت بیکار نمی شوند/ ممانعت از موازی کاری پژوهشی در حوزه منابع انسانی

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران گفت: در صورت تغییر عملکرد شرکت های تابعه شرکت ملی نفت ایران، کارکنان پیمانکاری و رسمی این شرکت ها می توانند به کار خود ادامه دهند.

عباس خنیفر؛ مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی این شرکت از عدم تغییر در شرایط کارکنان شرکت های تابعه نفت در صورت تغییر عملکرد این شرکت ها خبر داد و گفت: کارکنان شرکت های تابعه مشمول تغییرات سازمانی ،می توانند همانند سابق به فعالیت در مجموعه های تخصصی خود ادامه دهند و از همین روی نباید دغدغه بیکاری داشته باشند.

وی ادامه داد: مدیریت توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران هیچ برنامه ای برای تعدیل نیروی انسانی در مجموعه هایی که مشمول تغییرات عملکرد می شوند ندارد.

بنابراین گزارش، تغییر عملکرد برخی از شرکت های تابعه شرکت ملی نفت ایران، نظیر شرکت پایانه های نفتی ایران و تبدیل آن به مدیریت، نگرانی هایی مبنی بر امکان ادامه کار برای کارکنان این شرکت ها را در پی داشته است که بنابر گفته خنیفرهیچ گونه نگرانی در این خصوص وجود ندارد.

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران در ادامه با اشاره به رسالت خطیر این مدیریت در پیشبرد اهداف بلندمدت صنعت نفت ایران در افق چشم انداز ۲۰ ساله گفت: تمامی پروژه های پژوهشی مربوط به حوزه منابع انسانی باید از مجرای کمیته پژوهشی مستقر در معاونت منابع انسانی پیگیری شود و شرکت ها نمی توانند به صورت مستقل پروژه هایی از این دست را برای خود تعریف کنند.

وی تاکید کرد: اجرای پروژه های پژوهشی با تصویب کمیته پژوهشی و از طریق هاب های تعریف شده در نظام آموزشی پیگیری و اجرایی خواهد شد.

خنیفر افزود: به دلیل پرهزینه بودن طرح های پژوهشی، باید از موازی کاری در این راستا پرهیز کرد؛ با این حال آمادگی داریم تا از تجربیات شرکت ها و مدیریت های تابعه شرکت ملی نفت ایران در حوزه منابع انسانی استفاده کنیم و به تبادل اطلاعات بپردازیم.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۲ دی ۱۳۹۰ساعت: ۰۸:۴۶۳۵۵ بازدید