سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱ EN

شورای HSE-MS شرکت ملی نفت ایران، ۱۳ عضو خود را شناخت

در جریان دومین جلسه شورای HSE-MS شرکت ملی نفت ایران، ۱۱ عضو اصلی و ۲ عضو علی البدل این شورا انتخاب شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مدیریت HSE این شرکت در تاریخ هفتم دی ماه سال جاری، دومین جلسه شورای HSE-MS را با حضور اکثریت روسای HSE شرکت های تابعه، نماینده تام الاختیار سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت و نماینده تام الاختیار مدیریت برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران برگزار کرد.

بر اساس تصمیمات اتخاذ شده در این شورا، کاظم مقصودی؛ رییس HSE مدیریت اکتشاف به عنوان نماینده شرکت هایی که ماموریت اکتشافی دارند انتخاب شد؛ همچنین از بین شرکت هایی که ماموریت تولید در خشکی دارند شامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، شرکت نفت مناطق مرکزی و شرکت نفت و گاز اروندان، رامین هوشیار؛ رییس HSE شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب به عضویت این شورا درآمد.

این گزارش می افزاید: عباس رزمی؛ رییس HSE شرکت پایانه های نفتی، دیگر عضو این شوراست که به نمایندگی از شرکت های نفت فلات قاره ایران، شرکت نفت خزر و شرکت پایانه های نفتی که ماموریت تولید در دریا را به عهده دارند، انتخاب شد. افشین بلوری؛ رییس HSE سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت و الهام طاهری ابهری؛ نماینده مدیریت برنامه ریزی تلفیقی نیز به عضویت این شورا درآمدند.

این گزارش حاکی است الهام اردلانی؛ رییس HSE شرکت مهندسی و توسعه نفت به نمایندگی از شرکت هایی که در زمینه طرح های توسعه ای فعالیت می کنند شامل شرکت متن، نفت و گاز پارس، پتروپارس و پتروایران، به عنوان عضو اصلی شورا انتخاب شد و حسن آخوندی؛ رییس HSE منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس نیز به عنوان نماینده چهار شرکت فعال در زمینه های ستادی-پشتیبانی شامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، شرکت پشتیبانی ساخت و تهیه کالای نفت تهران، شرکت صادرات گاز و شرکت بهینه سازی مصرف سوخت، به عضویت شورای HSE-MS شرکت ملی نفت درآمد.

بر اساس این گزارش، علاوه بر محمد آتیار؛ رییس HSE شرکت ملی نفت ایران که ریاست این شورا را بر عهده دارد، مریم سادات فاطمی نیز به عنوان دبیر شورا انتخاب شد و به نمایندگی از روسای واحدهای ایمنی، بهداشت، محیط زیست، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران، آموزش و ارزیابی عملکرد شرکت ملی نفت ایران نیز، مانی عبداله زاده به عضویت شورا درآمد؛ احسان موسوی؛ رییس HSE شرکت پتروپارس و علی مهرپور؛ رییس HSE شرکت نفت مناطق مرکزی نیز به عنوان اعضای علی البدل شورای HSE-MS شرکت ملی نفت ایران انتخاب شدند.

گفتنی است تشکیل شورای HSE-MS شرکت ملی نفت ایران در راستای ابلاغ نظامنامه ساختار HSE-MS وزارت نفت در دی ماه سال ۸۵، در دستور کار قرار گرفت و جلسه اول آن در ۲۷ مهرماه سال جاری تشکیل شد. در جلسه اول این شورا که ۲۷ مهرماه سال جاری برگزار شد، تصمیمی اتخاذ شد که بر مبنای آن از مجموعه شرکت هایی که ماهیت فعالیت یکسان دارند، یک عضو به نمایندگی انتخاب شود که این تصمیم در جلسه دوم شورا منجر به نتیجه شد و اعضای اصلی و علی البدل شورای HSE-MS شرکت ملی نفت ایران طی همین فرایند انتخاب شدند.

شایان ذکر است احکام اعضای انتخابی شورا، به زودی تهیه و به امضای مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران خواهد رسید.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۱ دی ۱۳۹۰ساعت: ۱۲:۲۷۶۹۵ بازدید