سال مهار تورم و رشد توليد
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ EN

کارکنان اقماری بهداشت و درمان خارگ، خانه دار می شوند

با همکاری شرکت پایانه های نفتی ایران، کارکنان اقماری بهداشت و درمان صنعت نفت خارگ خانه دار می شوند.

به گزارش خبرنگار پایگاه nioc در جزیره خارگ،محمد جواد کیان؛ مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت و کامبیز ابوحمزه؛ مدیر فنی و عمرانی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در هفته گذشته از محل تعیین شده برای ساخت مجتمع مسکونی الغدیر در جزیره خارگ بازدید کرد و از نزدیک در جریان اقدامات انجام شده قرار گرفت.

کیان در ادامه این بازدید که به دعوت محمدکاظم نیکنام؛سرپرست وقت پایانه های نفتی ایران انجام شده بود با مسئولان مدیریت عملیات عمومی خارگ در دفتر رییس منطقه خارگ به بررسی جوانب مختلف اجرایی شدن این طرح پرداخت.

وی ضمن قدرانی از همکاری شرکت پایانه های نفتی ایران در  واگذاری این زمین به سازمان بهداشت و درمان گفت: تعامل و همکاری در هر مجموعه کاری از مؤلفه های پیشرفت و بالندگی است و ساختار های سازمانی موجود در شرکت ملی نفت ایران بنا بر تخصصی بودن وظایف هر کدام از شرکت ها و سازمان ها نباید موجب جدا سازی مجموعه ها شود.

کیان افزود: سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت با توجه به وظایف تخصصی خود، سلامت کارکنان شریف صنعت نفت را بر عهده دارد وانجام این مهم با همکاری دیگر اجزاء این مجموعه بزرگ با سرعت و کیفیت بیشتری پیش خواهد رفت.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۰ دی ۱۳۹۰ساعت: ۱۵:۲۹۹۰۰ بازدید