سال مهار تورم و رشد توليد
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ EN

مرادحاجتی از نفت خداحافظی کرد

طی مراسمی که با حضور پرشور بسیجیان شرکت ملی نفت ایران در سالن شهید بهشتی وزارت نفت برگزار شد، میرعبدالرضا مرادحاجتی؛ فرمانده بسیج شرکت ملی نفت ایران و جانشین فرماندهی بسیج وزارت نفت، از نفت خداحافظی کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مراسم تودیع فرمانده بسیج این شرکت، بعدازظهر امروز (دوشنبه، پنجم دی ماه) با حضور رییس سازمان بسیج کارمندان کل کشور، فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت نفت، معاون نظارت بر منابع هیدروکربوری وزارت نفت، جمعی از مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران و فرماندهان پایگاه های بسیج تابعه این شرکت در سالن شهید بهشتی وزارت نفت برگزار شد.

بر اساس این گزارش در ابتدای این مراسم، مجید چگنی؛ فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت نفت با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل (ره) و شهدای گرانقدر جمهوری اسلامی ایران، خدمت عاشقانه و صادقانه مرادحاجتی را در مدت حضور در بسیج شرکت ملی نفت ایران مورد اشاره قرار داد و با تقدیر از زحمات خالصانه وی در این جایگاه، گفت: بسیج وزارت نفت به نیروی هایی اینگونه مخلص نیاز دارد و امیدواریم ایشان در آینده نیز به صنعت نفت کشور بازگردند.

وی تصریح کرد: برادر مرادحاجتی همواره بدون هیچ چشمداشتی در عرصه خدمت رسانی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حضور داشتند و با استفاده از تجربیات گرانبهای پیشین خود در بسیج اساتید خوزستان، خدمات ارزنده ای به بسیج صنعت نفت ارائه کردند.

همچنین در ادامه مراسم، غلامحسین اشرفی؛ مشاور و رییس دفتر مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران ضمن آنکه به نیابت از احمد قلعه بانی، از فرمانده بسیج این شرکت قدردانی کرد، اظهار داشت: پررنگ شدن نقش بسیج شرکت ملی نفت ایران در بین حوزه های تابعه بسیج وزارت نفت، پیگیری مستمر مشکلات بسیجیان این شرکت و تقویت حضور خانواده های صنعت نفت در کاروان راهیان نور، از جمله اقدامات ارزشمندی بود که به واسطه خدمات برادر مرادحاجتی صورت گرفت و حضور ایشان در راس امور بسیج شرکت ملی نفت ایران، قوت قلبی بود که شایسته تقدیر است.

در ادامه مراسم، علاوه بر سردار احمدی میانجی؛ رییس سازمان بسیج کارمندان کل کشور که به بیان سخنانی در تشریح روحیه بسیجی فرمانده بسیج شرکت ملی نفت ایران پرداخت، ناصر قاسمی؛ معاون عقیدتی حوزه بسیج شرکت ملی نفت ایران نیز به نمایندگی از بسیجیان این شرکت، از تلاش های خالصانه مرادحاجتی تقدیر و تشکر کرد.

مرادحاجتی با تشکر از بسیجیان همیشه در صحنه شرکت ملی نفت ایران، بیان کرد: آنچه باعث سرافرازی و افتخار انسان است، ارائه خدمت بیشتر به مردم است و برای خدمتگزاران واقعی، پست و مقام ارزشی ندارد.

وی با بیان اینکه بسیجی یک نیروی مردمی است و به طبقه خاصی تعلق ندارد و بسیجی را می توان در هر قشری از اجتماع جستجو کرد، افزود: پاسدارها، تکلیف گرا تربیت می شوند و من نیز بنا به تکلیف خود به خوزستان بازمی گردم و در آنجا به ادامه خدمت مشغول خواهم شد.

مرادحاجتی خطاب به بسیجیان شرکت ملی نفت ایران گفت: در این مدت که بر حسب تکلیف در سمت جانشی فرماندهی بسیج وزرات نفت و فرماندهی بسیج شرکت ملی نفت ایران در خدمت شما بودم، با کوله باری از دغدغه و عشق خدمت به بسیج و اندیشه انجام تکلیف، در مسیر آنچه که به پیشبرد اندیشه های حضرت امام خمینی (ره) و حضرت آقا می انجامد، قدم گذاشتم و مصلحت ها را زیر پا گذاشته و خط قرمز را شور و شعور بسیجی و روحیه جهادی قرار دادم و در این راه، مدیران و همیاران و همکاران بسیجی صنعت نفت نیز همگام و همسنگر بودند.

به گفته وی، از افتخارات بسیجیان است که یا با شهادت از مسیر خارج می شوند که اگر حاصل نشد باید مراقبت بیشتری در احوال خود داشته باشند یا آنکه در اوج، صندلی خدمت را به دیگری واگذار می کنند که امید است به شهادت در راه آرمان های انقلاب و رهبر عزیزمان نائل شویم.

مرادحاجتی در پایان با بیان اینکه دغدغه کارهای بزرگ و جهادگونه و اندیشه خدمت به بسیج، تنها افتخار و توشه ای است که با خود می برم، خطاب به بسیجیان شرکت ملی نفت ایران خاطرنشان کرد: منتظر خبر ظفرمندی های شما جهادگران در عرصه جهاد اقتصادی هستم.

در این مراسم لوح تقدیر و هدایایی از سوی فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت نفت و بسیج شرکت ملی نفت ایران به میرعبدالرضا مرادحاجتی اهدا شد.

روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران برای بسیجی سرافراز، برادر میرعبدالرضا مرادحاجتی آرزوی توفیق روز افزون دارد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۶ دی ۱۳۹۰ساعت: ۰۹:۲۵۳۶۰ بازدید