سال مهار تورم و رشد توليد
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ EN

امکان حضور روسای روابط عمومی های نفت در جلسات هیات مدیره

سخنگوی شرکت ملی نفت ایران گفت: امکان حضور روسای روابط عمومی های شرکت های تابعه نفت در جلسات تخصصی هیات مدیره این شرکت فراهم شده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، منوچهر خندان؛ رییس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران، در دومین جلسه هم اندیشی روسای روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران که صبح امروز (دوشنبه ۵ دی ماه) در محل شرکت نفت خزر برگزار شد، به امکان حضور مستمر روسای روابط عمومی های شرکت های تابعه نفت در جلسات هیات مدیره این شرکت اشاره کرد و گفت: با مکاتبات انجام شده، این موضوع مورد موافقت مهندس قلعه بانی؛ مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، قرار گرفت و از این پس امکان حضور روسای روابط عمومی ها به عنوان بسترسازان تصمیمات کلان حوزه صنعت نفت در نشست های استراتژیک اعضای هیات مدیره شرکت ملی نفت ایران فراهم می شود.

وی در ادامه به نقش استراتژیک روابط عمومی ها در تحقق اهداف کلان صنعت نفت اشاره کرد و گفت: باید تمهیدات لازم برای ارتقای روابط عمومی های شرکت های تابعه نفت از جهت کمی و کیفی اندیشیده شود.

خندان همچنین با اشاره به سابقه نامطلوب تاریخی قوم خزر، از ارایه پیشنهادی مبنی بر تغییر نام شرکت نفت خزر خبر داد و گفت: این مطلب با مدیر عامل این شرکت مطرح شده و احتمال تغییر نام این شرکت به “شرکت نفت وگاز شمال” وجود دارد.

در ادامه این مراسم، علی اصولی؛ مدیرعامل شرکت نفت خزر نیز با یادآوری اینکه نام این شرکت به عنوان یک نام شناخته شده در محافل مرتبط با صنعت نفت در جهان است، گفت: تلاش خود را برای تغییرنام این شرکت انجام خواهیم داد.

در ادامه این نشست همچنین توافقاتی در خصوص برگزاری نمایشگاه هفدهم نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی صورت گرفت و بر ایجاد تفاوت های بنیادین از جهت مکان برگزاری و کیفیت اجرایی با نمایشگاه های تخصصی پیشین تاکید شد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۶ دی ۱۳۹۰ساعت: ۰۹:۲۶۳۰۴ بازدید