سال مهار تورم و رشد توليد
شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ EN

سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان منصوب شد

با توافق و نظر اعضای هیأت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی مناطق نفتخیز جنوب، سرمربی جدید تیم نفت مسجدسلیمان منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در جلسه هیأت مدیره باشگاه ورزشی مناطق نفتخیز جنوب که به منظور بررسی آخرین وضعیت تیم نفت مسجدسلیمان در رقابت های لیگ یک کشور برگزار شد، با توافق اعضاء، داریوش یزدی؛ به عنوان سرمربی جدید این تیم منصوب شد.

عبدالرضا قیم؛ مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی مناطق نفتخیز جنوب درباره جلسه هیات مدیره باشگاه ورزشی و علت این انتخاب گفت: تیم نفت مسجدسلیمان از جمله تیم های مطرح و پرطرفدار فوتبال در رقابت های لیگ است که بنا به دلایل مختلف در رقابت های لیگ امسال نتوانسته خواسته های هیأت مدیره و هواداران را برآورده سازد .

قیم ادامه داد: وضع قانون سال گذشته که نفت را از تیم داری منع می کرد و ابهام در نحوه فعالیت ها موجب شد تا تمامی تلاش مسئولان در جهت رفع ابهام در این مورد و کسب مجوز فعالیت ها معطوف شود و به همین دلیل بازیکنان سال گذشته که برای تیم زحمات زیادی کشیده بودند از تیم جدا شدند .

وی افزود: صدور مجوز در آخرین روزهای مانده به شروع رقابت ها منجر شد تا کادر فنی نتواند بازیکنان مورد نیاز خود را جذب کند و به همین دلیل در رقابت های امسال با مشکل از دست دادن امتیاز حتی در خانه مواجه شد، زیرا در سال گذشته هیچ تیمی برای کسب امتیاز به مسجدسلیمان نمی آمد؛ چون می دانست با وجود ده ها هزار هوادار متعصب ومشتاق قادر به کسب امتیاز نیست .

قیم در ادامه با تقدیر از زحمات سیاوش بختیاری زاده گفت: در جلسه روز هیات مدیره باشگاه که به منظور بررسی وضعیت تیم برگزار شد، با بررسی گزینه های مختلف تصمیم گرفته شد هدایت تیم به داریوش یزدی سپرده شود .

وی در توجیه این انتخاب گفت: تا پایان نیم فصل زمان زیادی باقی نمانده و اگر هریک از گزینه ها را برای هدایت تیم برمی گزیدیم چندین بازی فرصت می خواست تا از تیم و بازیکنان شناخت کافی پیدا کند و آن وقت برای کسب نتیجه و رسیدن به جایگاه میانه جدول فرصتی نبود؛ به همین خاطر اعضای هیأت مدیره تصمیم گرفتند مربیگری تیم به داریوش یزدی که از ابتدای فصل به عنوان مدیرفنی در کنار تیم بود سپرده شود .

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۴ دی ۱۳۹۰ساعت: ۱۷:۳۷۴۰۷ بازدید