سال مهار تورم و رشد توليد
شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ EN

ضرورت فرهنگ سازیHSE میان افراد جامعه

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان بر ضرورت فرهنگ سازی میان افراد جامعه تاکید کرد و گفت: برای تبلور این خواسته نیاز به اجرای اقدامات اساسی در این زمینه است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، سید کمال موسوی؛ مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان، اداره HSE را یکی از واحدهای تأثیرگذار و مهم در صنعت نفت خواند و گفت: ارتقای جایگاه سازمانی این واحد و برطرف ساختن نیازهای سازمانی آن نیاز به تلاش و توجه ویژه از سوی مسولان دارد.

موسوی با بیان این مطلب در جمع روسای HSE شرکت های ۹ گانه تابعه شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در مسجدسلیمان گفت: حفظ ایمنی محیط های عملیاتی و اداری و حفظ منابع انسانی از اهمیت زیادی برخوردار است که می بایست برای ارتقای جایگاه آن تلاش بسیار شود .

وی با اعلام حمایت خود از HSE و همچنین عمر بالای خودروهای واحد آتش نشانی، خواهان تجهیز ناوگان خودروهای ایمنی این شرکت به خودروهای جدید و مدرن برای افزایش خدمات در مواقع بروز حوادث شد .

نجف بهادری؛ رییس اداره HSE نفت و گاز مسجدسلیمان هم طی سخنان کوتاهی با تشکر از حمایت های اصولی و راهبردی مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره با اشاره به تعدد واحدهای عملیاتی و گستره وسیع جغرافیایی این شرکت از ورود خودرو های جدید آتش نشانی و ایمنی خبرداد .

بهادری افزود: با هماهنگی و مکاتبه با اداره HSE مناطق نفتخیز جنوب، لیست خودروها و ادوات ایمنی مورد نیاز به آن شرکت ارایه شده و در حال سیر مراحل اداری و قانونی خود است.

وی یادآور کرد: با توجه به اقدامات مفید انجام شده در سطوح مختلف، ضریب وقوع حوادث در سطح بسیار پایینی قرار دارد ولی با توجه به احتمالات و اتفاقات و همچنین دور بودن برخی واحدهای عملیاتی از ستاد مدیریت، لازم است ایستگاه های آتش نشانی و ایمنی در آن واحدها احداث و خودروهای جدید مستقر شوند .

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۴ دی ۱۳۹۰ساعت: ۱۷:۳۹۳۱۹ بازدید