سال مهار تورم و رشد توليد
شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ EN

انجام مستمر بازرسی های زیست محیطی در نفت و گاز گچساران

رییس بخش ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران با بیان اینکه بازرسی های زیست محیطی به طور مستمر در دستور کار بخش HSE این شرکت قرار دارد، افزود: سفیران ایمنی این شرکت به صورت مستمر، فعالیت های حوزه ایمنی، بهداشت و محیط زیست را رصد می کنند و گزارش های خود را ارائه می دهند.

ناصر سعدی؛ رییس HSE شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، با بیان این مطلب افزود: از آنجایی که کشف نفت در گچساران به بیش از ۷۰ سال پیش بازمی گردد، برخی از ادوات مورد استفاده در تاسیسات این شرکت قدیمی و فرسوده هستند که بازسازی و نظارت مداوم بر این تجهیزات از سوی واحد HSE این شرکت مورد توجه قرار می گیرد.

وی بر ضرورت رعایت الزامات پدافند غیرعامل در انجام امور، تاکید و تصریح کرد: همچنین مسائل بهداشت حرفه ای به صورت جدی تحت کنترل کارشناسان HSE شرکت قرار دارد و معاینات دوره ای کارکنان نیز به طور مرتب انجام می شود.

سعدی، برگزاری دوره های آموزش HSE را برای کارکنان شرکت نفت و گاز گچساران مورد اشاره قرار داد و خاطرنشان کرد: خوشبختانه با حمایت مدیرعامل این شرکت از فعالیت های HSE، انجام این امور از روند مناسبی برخوردار است چراکه حمایت مدیر ارشد هر سازمان، شرط اول برای اجرای بهینه فعالیت های بخش ایمنی، بهداشت و محیط زیست است.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۴ دی ۱۳۹۰ساعت: ۰۹:۳۰۳۵۵ بازدید