سال مهار تورم و رشد توليد
شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ EN

تغییرات اساسی در نحوه ارزیابی کارکنان شرکت ملی نفت

تغییرات اساسی در نحوه ارزیابی کارکنان شرکت ملی نفت /فرم های سنتی ارزیابی عملکرد، راهی بایگانی می شود

مدیر منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران می گوید: با اجرایی شدن پروژه مدیریت عملکرد در این شرکت برگه های حاوی ارزیابی سلانه کارکنان نفت بایگانی می شود و شیوه نوینی از ارزیابی عملکرد اجرا خواهد شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، عباس خنیفر؛ مدیر منابع انسانی این شرکت در نشست مشترک مدیریت عملکرد و آموزش که صبح امروز (۲۹ آذر) در مجتمع فرهنگی – ورزشی شماره ۳ شرکت ملی نفت برگزار شد با تاکید بر ایجاد زیر ساخت های لازم در راستای ارتقای انگیزش نیروی انسانی در شرکت ملی نفت ایران گفت: الگو ها و مدل های ارزیابی کارکنان در این شرکت نیازمند بازنگری جدی است.

خنیفر درباره بررسی پتانسیل های منابع انسانی در شرکت ملی نفت ایران افزود: تمامی تغییرات سازمانی از دو نگاه خرد (ارزیابی کارکنان) و کلان (ارزیابی سازمان) قابل بررسی است.

وی با تاکید بر اینکه تاکنون شیوه ارزیابی کارکنان شرکت ملی نفت با استفاده از یک فرم نظر سنجی انجام می شده است گفت: این طرح کارایی لازم را نداشت از همین رو طی سه سال گذشته سعی شده تا با ایجاد نظام نوین ارزیابی مدیریت عملکرد سازمان تغییرات کلی در نحوه ارزیابی کارکنان به عنوان سرمایه های سازمان ایجاد شود.

وی با بیان اینکه مدیریت سرمایه های انسانی نیازمند شناخت تجربی و علمی هر یک از شرکت های تابعه نفت است افزود: با تغییر در نحوه ارزیابی کارکنان می توان فرم ها و الگوهای ارزیابی سازمانی را نیز استخراج کرد که بر همین مبنا انتخاب شرکت نمونه در شرکت ملی نفت ایران به زودی اجرایی می شود.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۹ آذر ۱۳۹۰ساعت: ۱۳:۲۷۳۹۹ بازدید