سال مهار تورم و رشد توليد
شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ EN

قیمت‌های جدید سوخت در فاز دوم هدفمندی یارانه ها در دست بررسی است

محمد رویانیان گفت: ستاد هدفمندکردن یارانه‌ها مشغول بررسی تمام گزینه‌ها و قیمت‌های جدید در گام دوم هدفمند‌کردن یارانه‌هاست ولی هنوز تصمیم قطعی در این باره گرفته نشده است.

به گزارش خبرنگار شانا، رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و مصرف سوخت، امروز (سه شنبه ۲۹ آذر) در حاشیه همایش اولین سالروز هدفمندی یارانه ها، افزود: سهمیه سوخت دی‌ماه خودروها و موتور سیکلت ها همانند آذرماه خواهد بود.

محمد رویانیان با اشاره به اینکه هنوز تصمیم جدیدی در خصوص سهمیه‌های بنزین گرفته نشده است، تصریح کرد: تمام گزینه‌ها و قیمت‌های جدید در گام دوم هدفمند‌کردن یارانه‌ها در حال بررسی در ستاد هدفمندی است.

وی با بیان اینکه سهمیه بنزین دی‌ماه فردا شب در کارت‌های سوخت شارژ می‌شود، گفت: سهمیه دی‌ماه نسبت به آذرماه تغییری نکرده و همانند گذشته برای خودروهای شخصی ۶۰ لیتر در نظر گرفته شده است.

رئیس ستاد مدیریت حمل ونقل و مصرف سوخت با اشاره به اینکه هنوز برنامه‌ جدیدی برای تغییر سهمیه‌ها براساس مصوبه مجلس در دستور کار قرار ندارد، خاطرنشان کرد: هر چیزی که در باره قیمت سوخت مصوب شود، به طور قطع با در نظر گرفتن شرابط عموم مردم و در نهایت به‌نفع مصرف‌کنندگان است.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۹ آذر ۱۳۹۰ساعت: ۱۳:۲۴۳۵۲ بازدید