سال مهار تورم و رشد توليد
شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ EN

راه اندازی آمبولانس هوایی در خوزستان

رییس HSE و پدافند غیر عامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب از راه اندازی آمبولانس هوایی در شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در آینده نزدیک خبرداد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، رامین هوشیار؛ رییس HSE و پدافند غیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با اعلام این خبر افزود: برای ارایه خدمات ایمنی و درمانی و پزشکی به واحدهای عملیاتی خارج از مراکز ستادی گستره جغرافیایی مناطق نفتخیز جنوب که از مراکز درمانی و پزشکی دور هستند آمبولانس هوایی را به خدمت می گیریم .

وی که در جمع روسای HSE شرکتهای ۹ گانه تابعه شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در مسجدسلیمان سخن می گفت افزود: مدیرعامل مناطق نفخیز جنوب که برای حفظ و کرامت منابع انسانی ارزش بسیار زیادی قایل است دستور داده اند این مهم هرچه زودتر عملیاتی شود .

هوشیار تصریح کرد: با به خدمت در آمدن یک دستگاه بالگرد مجهز به تجهیزات استاندارد پزشکی در صورت وقوع هرگونه حادثه و سانحه برای کارکنان واحدهای عملیاتی دور از مراکز درمانی و پزشکی این آمبولانس هوایی افراد حادثه دیده را در کوتاه ترین زمان به مجهز ترین مرکز درمانی منطقه انتقال می دهد .

وی خاطر نشان کرد: این اقدام برای آن است که از منابع انسانی به عنوان سرمایه و ارزش صنعت نفت و مناطق نفتخیز جنوب که دارای تجارت ارزشمند و منحصر به فردی است به خوبی پاسداشت و حفاظت کنیم .

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۹ آذر ۱۳۹۰ساعت: ۰۹:۴۱۳۲۷ بازدید