سال مهار تورم و رشد توليد
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ EN

تفاهم نامه همکاری مشترک شرکت ملی نفت ایران و پارک علم و فناوری فارس منعقد شد

ساعتی قبل تفاهم نامه همکاری مشترک میان شرکت ملی نفت ایران و پارک علم و فناوری فارس در حاشیه نمایشگاه فن آوری و نوآوری منعقد شد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، صبح امروز (جمعه ۲۵ آذرماه)، مراسم امضای تفاهم نامه همکاری میان شرکت ملی نفت ایران و پارک علم و فناوری فارس در محل نمایشگاه های بین المللی تهران و با حضور معاون وزیر علوم تحقیقات و نیز احمدقلعه بانی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران رسما منعقد شد.

 با امضای این تفاهم نامه، زمینه همکاری مشترک میان شرکت ملی نفت ایران و پارک علم و فناوری فارس در جهت حمایت از هرگونه دانش کاربردی نظام مند مبتنی بر تجربه و یا نظریه های علمی در جهت توسعه و بهبود عملکرد شرکت ملی نفت ایران و ایجاد رقابت مثبت و سازنده برای این شرکت با دیگر رقبا فراهم می شود.

در این تفاهم نامه همچنین بر لزوم استفاده بهینه از پتانسیل ها، ظرفیت ها و توانایی های علمی و فنی در راستای تجاری سازی پژوهش های انجام شده در شرکت ملی نفت ایران تاکید شده است.

همچنین این تفاهم نامه همکاری مشترک ؛حمایت از شرکت ها، متخصصین، فناوران و کارآفرینان حوزه صنعت نفت را در دستور کار خود قرار خواهد داد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۶ آذر ۱۳۹۰ساعت: ۰۷:۳۴۳۱۶ بازدید