سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲ EN

تجدید میثاق بسیجیان شرکت متن با آرمان های امام راحل(ره)

همزمان با هفته بسیج، صبحگاه مشترک بسیجیان وزارت نفت برگزار شد و بسیجیان همیشه در صحنه ی شرکت مهندسی و توسعه نفت به همراه دیگر بسیجیان صنعت نفت، بار دیگر با آرمان های امام راحل (ره) تجدید میثاق کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، در این مراسم که با حضور رستم قاسمی وزیر نفت، و فرماندهان بسیج و مدیران عامل چهار شرکت اصلی این وزارتخانه در جوار مزار شهدای گمنام صنعت نفت برگزار شد، از بسیجیان نمونه صنعت نفت تقدیر به عمل آمد و هدایایی به رسم یادبود به آنها اهدا شد.

رستم قاسمی وزیر نفت در این مراسم با بیان این مطلب افزود: آنچه بسیج را از دیگر نهادها متمایز ساخته، تفکر ناب بسیج است و باید با حاکمیت هر چه بیشتر این تفکر، اهداف شوم دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران را مانند همیشه نقش بر آب کنیم.

قاسمی، با اشاره به برنامه ریزی های دشمنان ایران برای آسیب رسانی به صنعت نفت کشور افزود: از آنجا که نفت، محور اقتصاد کشور است دشمنان می کوشند با اعمال تحریم های فراوان، این محور پرقدرت را خدشه دار کنند و از این رو باید با وحدت و تلاش، تحقق اهداف صنعت نفت را به منظور ناکام گذاشتن دشمنان با جدیت بیشتری دنبال کنیم.

فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت نفت نیز گفت: بسیجیان جان بر کف ایران اسلامی، همواره سدهای پوشالی تحریم استکبار را در هم شکسته اند و این روند، با اقتدار ادامه می یابد.

مجید چگنی؛ فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت نفت، با بیان این مطلب افزود: بسیجیان صنعت نفت با کوله باری از تجربه، فرامین مقام معظم رهبری را در ارتباط با ضرورت جهاد اقتصادی در سال جاری، دنبال می کنند و از هیچ کوششی برای نیل به آرمان های امام راحل (ره) و رهبر انقلاب دریغ نخواهند کرد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۸ آذر ۱۳۹۰ساعت: ۱۵:۴۸۶۸۹ بازدید