سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲ EN

بسیجیان، سدهای پوشالی تحریم استکبار را درهم شکسته اند

فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت نفت گفت: بسیجیان جان بر کف ایران اسلامی، همواره سدهای پوشالی تحریم استکبار را در هم شکسته اند و این روند، با اقتدار ادامه می یابد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مجید چگنی؛ فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت نفت، صبح امروز سه شنبه ( هشت آذرماه) در مراسم صبحگاه مشترک بسیجیان وزارت نفت که در جوار مزار شهدای گمنام صنعت نفت برگزار شد، با بیان این مطلب افزود: بسیجیان صنعت نفت با کوله باری از تجربه، فرامین مقام معظم رهبری را در ارتباط با ضرورت جهاد اقتصادی در سال جاری، دنبال می کنند و از هیچ کوششی برای نیل به آرمان های امام راحل (ره) و رهبر انقلاب دریغ نخواهند کرد.

چگنی با بیان اینکه تلاش روزافزون کارکنان صنعت نفت برای توسعه میادین نفتی و گازی و ایجاد تاسیسات پالایش و پتروشیمی، تنها بخشی از عملکرد درخشان این دلاورمردان است، ادامه داد: تقارن هفته بسیج با ماه محرم در سال جاری، اتفاق فرخنده ای است که سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر “تناسب هویت بسیج با هویت عاشورا” را تداعی می کند.

به گفته وی، عاشورا واقعه ای یک روزه نیست بلکه مکتبی اصیل و جاودان است که بسیج نیز با پیروی از اهداف این مکتب شکل گرفت و بسیجیان، دانش آموختگان این مکتب به شمار می روند.

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۸ آذر ۱۳۹۰ساعت: ۱۲:۵۰۳۱۸ بازدید