سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ EN

پیشرفت مگاپروژه های پارس جنوبی مدیون نگاه تیزبین حراست است

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس بر تامین امنیت پایدار این منطقه حساس، با حفظ انسجام راهبردی و یکپارچه سازی فعالیت حراست شرکت های نفت، گاز و پتروشیمی مستقر در خط مقدم جبهه اقتصادی کشور تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی، سید پیروز موسوی در ششمین نشست روسای حراست شرکت های مستقر در منطقه ویژه پارس با تقدیر از فعالیت های انجام شده از سوی حراست های مستقر در این منطقه در راستای ایجاد امنیت پایدار تصریح کرد: تحقق اهداف و چشم اندازهای نظام مقدس جمهوری اسلامی در منطقه پارس جنوبی با همراهی و همدلی نیروهای حراست مستقر در منطقه محقق می شود و این مهم از اولویت های کاری صنعت نفت است.

سید پیروز موسوی برگزاری منظم نشست های راهبردی حراست های مستقر در منطقه ویژه را بسیار سازنده و کارآمد خواند و تاکید کرد: راهبردها و سیاست های اجرایی خود را باید به گونه ای تعریف و عملی کنیم که ضمن یکپارچه سازی فعالیت ها، امر توسعه‏، تولید، بهره برداری از میدان گازی پارس جنوبی نیز محقق شود.

موسوی با اشاره به نقش نیروهای حراست در توسعه صنعت و به ویژه پارس جنوبی یادآور شد: نقش صنعت نفت در تمامی حوزه های کشور پررنگ و تاثیرگذار است و در این راستا نیروهای حراست می توانند با ایجاد امنیت پایدار در صنعت نفت به توسعه همه جانبه کشور کمک نماید.

وی ادامه داد: سازمان حراست در حوزه پایداری، پشتیبانی و استمرار تولید، بهره برداری، نگهداشت و توسعه «مگا پروژه ها» در پارس جنوبی همواره نقش آفرین بوده است و به طور قطع پیشرفت های به دست آمده مدیون پشتیبانی و «تیزبینی» حراست ها است.

موسوی، پارس جنوبی را خط مقدم عرصه جهاد اقتصادی کشور خواند و افزود: در سالی که از سوی مقام عظمای ولایت به عنوان جهاد اقتصادی مزین گشته و به برکت سفر معظم له در نخستین روزهای سال جاری، تمام نگاه کشور به پارس جنوبی معطوف شده است؛ از این رو به طور قطع با موفقیت های کسب شده در پارس جنوبی دوستان انقلاب و ملت عزیز ایران خوشحال و خرسند و دشمنان نظام و انقلاب مایوس و ناامید خواهند شد.

وی تصریح کرد: رفع مشکلات نرم افزاری و توسعه زیرساخت های موجود به همراه استفاده از دانش روز و تاثیرگذار می تواند نوید بخش روزهای خوب برای صنعت نفت در منطقه عظیم پارس جنوبی باشد و یقین داشته باشیم روزهای خوب پارس جنوبی با توسعه، آبادانی و پیشرفت ایرانی اسلامی همراه خواهد بود.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصاد انرژی پارس همچنین با اشاره به هفته بسیج یادآور شد: حضور بسیجیان صنعت نفت در تمام دوره های شکل گیری انقلاب اسلامی‏، هشت سال دفاع مقدس‎، سازندگی ایران اسلامی و هم اکنون در عرصه جهاد اقتصادی همواره محسوس و افتخارآمیز بوده است.

سازندگان اصلی بدون پوشش محافظ در برابر حرارت است در حالی که هم اکنون به پشنهاد سازندگان داخلی و به منظور افزایش طول عمر این دستگاه پوشش خاصی برای این محفظه ها ساخته شده است.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۷ آذر ۱۳۹۰ساعت: ۱۵:۱۸۵۰۹ بازدید