سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲ EN

هیات مدیره نفت و گاز کارون، سه پروژه مهم فرآورش نفت را تصویب کرد

با هدف بهسازی تاسیسات، سه پروژه تعویض سقف مخزن کلسرتانک بنگستان کارخانه نمکزدایی شماره ۱ اهواز،بهینه سازی سیستم کنترل توربین های رستون کارخانه گاز و گاز مایع شماره ۷۰۰ و رنگ آمیزی خطوط لوله چند راهه گاز مشعل های کارخانه بهره برداری شماره یک اهواز در آخرین جلسه هیات مدیره شرکت کارون به تصویب رسید.

دبیر جلسات هیات مدیره شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون با بیان این مطلب گفت: این پروژه ها که با هدف بهسازی تجهیزات فرآورشی و همچنین بکارگیری تکنولوژی های جدید در دستور کار شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون قرار گرفته است در یکصد و سی و ششمین جلسه هیات مدیره این شرکت به تصویب رسید.

احمدپور یوسفی افزود: همچنین در یکصد و سی پنجمین جلسه هیات مدیره شرکت کارون نیز پروژه های نصب جریان سنج چندفازی در کارخانه بهره برداری منصوری،بهینه سازی و تامین قطعات یدکی تلمبه های دوفازی در کارخانه بهره برداری شماره ۴ اهواز و تعمیر کلی و توسعه ساختمان تعمیرات ماشین آلات سبک در ناحیه صنعتی کریت به تصویب رسید.

وی در پایان گفت:هیات مدیره شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون متشکل از مدیرعامل و مدیر امور مالی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و مدیرعامل و مدیر امور مالی شرکت کارون بعنوان عضو اصلی ، مدیر عملیات شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون بعنوان عضو علی البدل و رئیس دفتر مدیرعامل و دبیرخانه شرکت کارون نیز بعنوان دبیر جلسات است که هر ماه تشکیل جلسه داده و پروژه های مهم فرآورشی را پس از بررسی به تصویب می رساند.

�ق نفت خیز جنوب با عنوان آنالیست بهبود روابط کار و امور اجتماعی مشغول خدمت شده و سپس در شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون به عنوان آنالیست ارشد بهبود روابط کارو امور اجتماعی به کار خود ادامه داد.

 

رئیس اداره بهبود روابط کار و امور اجتماعی و رئیس امور اداری کارکنان شرکت پیراحفاری ایران آخرین مسئولیت های اداری کرمی بوده است.

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۷ آذر ۱۳۹۰ساعت: ۱۱:۳۸۳۸۴ بازدید