سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲ EN

۱۷۸ پروژه صنعت نفت ایران به سرمایه گذاران بین المللی معرفی شد

رئیس سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران گفت: صنعت نفت در همایش فرصت های سرمایه گذاری ایران ؛ ۱۷۸ پروژه دارای قابلیت سرمایه گذاری را به ارزش ۵۴ میلیارد یورو معرفی کرده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، بهرز علیشیری؛ رئیس سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران صبح امروز (۲ آذر) در همایش فرصت های سرمایه گذاری در ایران به تشریح کلیات این همایش پرداخت و گفت: صنعت نفت در این همایش با معرفی ۱۷۸ پروژه به ارزش ۵۴ میلیارد یورو نسبت به دیگر بخش های اقتصادی کشور حضور فعال تری دارد.

به گفته وی، بخش کشاورزی با ارائه ۱۷۴ پروژه به ارزش ۳ میلیارد یورو، بخش گردشگری با ارائه ۲۴۵ پروژه به ارزش ۱۰ میایرد یورو، بخش صنعت و معدن با ارائه ۵۰۰ پروژه به ارزش ۲۴ میلیارد یورو، بخش حمل و نقل و شهرسازی با ارائه ۱۳۲ پروژه به ارزش ۱۷ میلیارد یورو و بخش نیرو با ارائه ۱۰۷ پروژه به ارزش ۱۱ میلیارد یورو در همایش فرصت های سرمایه گذاری در ایران شرکت کرده اند.

معاون وزیر امور اقتصادی و داریی، بر متنوع سازی روش های تامین مالی و بهبود فضای کسب و کار به عنوان شروط اصلی افزایش جذب سرمایه گذاری در کشور تاکید کرد و افزود: باید با فراهم کردن بستر های اقتصادی مناسب زمینه ائتلاف بین سرمایه های ملی و بین المللی را فراهم کنیم.

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ آذر ۱۳۹۰ساعت: ۱۴:۴۶۱,۷۹۷ بازدید