سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲ EN

نفت برای شهروندان لالی استخر سرپوشیده می سازد

شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در ادامه اقدامات عمرانی و عام المنفعه اش، برای شهروندان لالی استخر سرپوشیده می سازد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، سید کمال موسوی؛ مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان گفت: در راستای گسترش خدمات عام المنفعه نفت به مناطق محروم به نیابت از شرکت ملی نفت ایران و شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب این پروژه با اعتبار بیش از ۲۳ میلیارد ریال در مدت زمان ۲۲ ماه توسط این شرکت احداث می شود .

موسوی افزود: پس از تصویب پروژه در هیئت مدیره شرکت و سیر مراحل قانونی مناقصه به پیمانکار پروژه از تاریخ ۲۲ آبان ماه دستور شروع به کار داده شده و تأکید براین است کار با سرعت هرچه تمام تر به پیش برود .

وی در توضیحات تکمیلی درباره این پروژه گفت: این استخر به صورت سرپوشیده در سه طبقه در مجموع به مساحت ۳ هزار و ۶۰ متر مربع شامل طبقات زیر همکف – همکف و اول اجرا می شود .

موسوی ادامه داد: در طبقه زیر همکف با مساحت ۷۶۰ متر مربع موتور خانه و تأسیسات مکانیکی تعبیه می شود، طبقه همکف نیز با یکهزار و ۹۹۰ مترمربع شامل استخر شنا، جکوزی، استخر کودکان سونای خشک و بخار و امور اداری است.

وی افزود: طبقه اول نیز با مساحت ۳۱۰ متر مربع به عنوان سالن بدنسازی مورد استفاده قرار می گیرد ضمن آنکه محوطه سازی و فضای سبز بیرون استخر و پارکینگ خودرو نیز در این پروژه پیش بینی و طراحی شده است .

بر پایه این گزارش، شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در راستای گسترش خدمات عمرانی خود به شهرهای واقع در حوزه جغرافیایی این شرکت پروژه های متعددی را تصویب کرده است برای رفاه حال شهروندان شهرستان لالی که یکی از نخستین شهرهای نفتخیز ایران است چندین پروژه عام المنفعه فرهنگی ورزشی در هیئت مدیره این شرکت تصویب شده است .

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ آذر ۱۳۹۰ساعت: ۱۴:۴۳۳۷۰ بازدید