سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲ EN

بسیجیان صنعت نفت، مسیر توسعه و تولید را هموار کرده اند

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران اظهار داشت: بسیجیان صنعت نفت، نقش بسزایی در هموارسازی مسیر تولید و توسعه در این صنعت ایفا می کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، احمد قلعه بانی در جمع اعضای شورای این شرکت و فرماندهان پایگاه های بسیج شرکت های تابعه، ضمن تبریک هفته بسیج گفت: از زمان تشکیل بسیج تاکنون، همواره بسیجیان مسئولیت های سنگینی بر عهده داشته اند و در تمام عرصه ها به نحو مطلوب نقش آفرینی کرده اند.

قلعه بانی، کارکنان بسیج شرکت ملی نفت ایران را ولایت مدارانی دانست که بزرگ ترین پروژه های نفتی را به ثمر رسانده اند و به همت آنها، مسیر توسعه و تولید نفت هموار شده است.

وی با اشاره به تلاش های گسترده دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران برای آسیب زدن به صنعت نفت کشور، تصریح کرد: نفت، محور توسعه به حساب می آید و از این رو دشمنان، صنعت نفت ایران را به واسطه تحریم ها مورد هجمه قرار می دهند در حالیکه عملکرد سربازان بسیجی این صنعت و به خصوص کارکنان شرکت ملی نفت ایران طی سال های پس از انقلاب ثابت کرده است تحریم ها بر اقتصاد این کشور بی تاثیر است.

قلعه بانی، برنامه های گسترده این شرکت را برای توسعه میادین، استفاده از فناوری های نو، بهره مند کردن بیشتر مردم از درآمدهای نفتی و اتکا به توان پیمانکاران داخلی را از جمله رویکردهایی دانست که طی سال های اخیر بیش از پیش در شرکت ملی نفت ایران مدنظر واقع شده است.

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، تلاش های صورت گرفته در این راستا را مرهون زحمات کارکنان و بسیجیان همیشه در صحنه صنعت نفت دانست و اظهار امیدواری کرد: با اتکا به اخلاص و اراده نیروهای بسیجی، می توانیم فرمایشات مقام معظم رهبری را مبنی بر ضرورت جهاد اقتصادی در سال جاری تحقق بخشیم.

بر اساس این گزارش در ادامه این نشست، میرعبدالرضا مرادحاجتی فرمانده حوزه بسیج شرکت ملی نفت ایران نیز هفته بسیج را تبریک گفت و اظهار داشت: بسیج شرکت ملی نفت با در اختیار داشتن ۷۰ پایگاه بسیج در سراسر کشور و بهره مندی از کارکنان ولایت­مدار حتی در سکوها و دکل ها، همواره برای تابعیت از فرامین مقام معظم رهبری و حضور در صحنه های مختلف آماده است.

گفتنی است در پایان این نشست، از غلامحسین اشرفی، مشاور و رییس دفتر مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به دلیل همکاری های مستمر با بسیج این شرکت تقدیر شد.

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ آذر ۱۳۹۰ساعت: ۱۴:۴۴۳۰۹ بازدید