سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ EN

مسابقه ملی نقاشی با موضوع مصرف ایمن و بهینه از گاز طبیعی

نخستین دوره مسابقه سراسری نقاشی با موضوع «مصرف ایمن و بهینه از گاز طبیعی» در سه رده سنی توسط شرکت گاز استان اردبیل برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نفت( MOP)، مسابقه سراسری نقاشی مصرف ایمن و بهینه از گاز طبیعی با محوریت رعایت اصول ایمنی در مصرف گاز طبیعی و وسایل گازسوز، صیانت صرفه‌جویی و استفاده بهینه از گاز طبیعی، نقش و اهمیت صنعت گاز کشور در جهاد اقتصادی، نقش صنعت گاز در حفظ محیط زیست و توسعه ملی برگزار می‌شود.

تکنیک این مسابقه آزاد بوده و در سه رده سنی شامل  رده‌های سنی کودک (سن ۶ تا ۱۲ سال)، نوجوان( ۱۳ تا ۱۶ سال) و بزرگسال ( ۱۷ سال به بالا) برگزار می‌شود.

آثار ارسالی باید به همراه فرم فراخوان و در ابعاد ۱۰۰ در ۷۰ سانتی‌متر حداکثر تا ۲۰ بهمن ماه ۱۳۹۰ به دبیرخانه برگزاری این مسابقه ارسال شود .

به نفرات اول، دوم و سوم این مسابقات به ترتیب جوایزی به ارزش ۱۰ میلیون ریال، ۸ میلیون ریال و ۵ میلیون ریال به همراه دیپلم افتخار اهدا می‌شود؛ همچنین به نفرات چهارم و پنجم نیز به‌عنوان آثار شایسته، ۳ میلیون ریال به همراه لوح تقدیر اهداء خواهد شد.

بر اساس این گزارش، نشانی دبیرخانه مسابقه سراسری نقاشی مصرف ایمن و بهینه از گاز طبیعی، اردبیل، شهرک کارشناسان، ساختمان مرکزی شرکت گاز استان اردبیل، صندوق پستی ۷۷۴-۵۶۱۳۵ و کدپستی ۵۶۱۵۸۱۳۳۴۳ واحد روابط عمومی است.

شرکت کنندگان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۷۷۴۴۴۲۶- ۰۴۵۱ و برای دریافت فرم شرکت در مسابقه به سایت شرکت گاز استان اردبیل به آدرس www.nigc-ar.ir مراجعه کنند.

براساس این گزارش، در همین راستا در تابستان سال جاری اولین جشنواره بین‌المللی کاریکاتور با محوریت مصرف بهینه و ایمن گاز به‌صورت اینترنتی با مشارکت ۲۱۶ کاریکاتوریست از ۳۹ کشور جهان در بجنورد برگزار شد.

این جشنواره که به ابتکار شرکت گاز استان خراسان شمالی برگزار شده بود، پس از انجام داوری توسط هیات داورانی متشکل از داورانی از ایران، اکراین، رومانی و چین با برگزاری نمایشگاهی از برخی آثار برتر و تقدیر از برگزیدگان پایان یافت.

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۳۰ آبان ۱۳۹۰ساعت: ۱۱:۱۳۸۱۸ بازدید