- شرکت مهندسی و توسعه نفت PEDEC - https://45.138.133.247 -

سومین جشنواره پژوهشی دانشگاه صنعت نفت برگزار می شود

سومین جشنواره پژوهشی دانشگاه صنعت نفت به‌منظور آشنایی بیشتر دانشجویان با حوزه‌های پژوهشی دانشگاهی در نیمه اول دی سال جاری برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نفت(MOP)، پس از برگزاری دو دوره جشنواره پژوهشی دانشگاه صنعت نفت در سال‌های گذشته، معاونت پژوهشی دانشگاه در نظر دارد با همفکری و همکاری مسئولان، اساتید و دانشجویان، سومین جشنواره پژوهشی دانشگاه را برگزار کند.

هدف از برگزاری این جشنواره ایجاد زمینه ارتقا کمی و کیفی پژوهش در دانشگاه و قدردانی از برترین‌های حوزه‌های مختلف پژوهشی است.

بر اساس این گزارش، در این جشنواره علاوه‌بر تجلیل از اساتید فرهیخته، از دانشجویانی که به عناوین مختلف در زمینه‌های پژوهشی فعالیت کرده و شرایط اعتلای فرهنگ پژوهش در دانشگاه را پدید می‌آورند، تقدیر خواهد شد.

از تمامی دانشجویان پژوهشگر دعوت می‌شود پرسشنامه انتخاب دانشجوی پژوهشگر برتر دانشگاه را در سایت دانشگاه به نشانی اینترنتی www.put.ac.ir تکمیل و از طریق پست الکترونیکی جشنواره researchfestival@put.ac.ir ارسال و یا با شماره تلفن  ۴۴۲۴۹۷۵۱-۰۲۱ تماس حاصل کنند.

گفتنی است، ۱۰ آذر سال جاری آخرین مهلت ارسال مدارک مرتبط به دبیر خانه جشنواره (مستقر در حوزه معاونت پژوهشی دانشکده نفت تهران) خواهد بود.

 

[1] [2] [3] [4]