سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲ EN

حضور روابط عمومی در جلسات هیات مدیره شرکت های تابعه نفت، زمینه ساز اعتلای سازمانی

رییس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران بر ضرورت حضور مدیران روابط عمومی شرکت های تابعه در جلسات هیات مدیره این شرکت ها تاکید کرد.

منوچهر خندان رییس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران صبح روز دوشنبه ۲۳ آبان ماه در نشست مشترک با روسای روابط عمومی های شرکت های تابعه این شرکت که به منظور هماهنگی برای برگزاری هفدهمین نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی برگزار شد، به تشریح نقش و جایگاه  مهم روابط عمومی در عملکردسازمان های پویا و رو به تعالی در جهان امروز پرداخت و گفت: روابط عمومی، فعالیتی است که با حرکت همزمان علم و عمل معنا پیدا می کند و یک روابط عمومی موفق، اداره ای است است که به عنوان بازوی اجرایی مدیران عالی در سطح سازمان موثر باشد.

وی فرایند روابط عمومی را فرایند مهمی عنوان و تصریح کرد: تغییرات مثبت و تحولات پویا و مستمر، لازمه موفقیت در کار روابط عمومی است و برای ایجاد تحولات سازنده در سازمان لازم است تغییرات از روابط عمومی ها آغاز شود.

خندان با تاکید بر حمایت همه جانبه روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران از روابط عمومی های شرکت های تابعه، تصریح کرد: شرکت ملی نفت ایران از هرگونه پیشنهاد خلاقانه و سازنده در راستای پیشرفت روابط عمومی ها استقبال می کند.

وی بر ضرورت حضور روسای روابط عمومی های شرکت های تابعه در جلسات هیات مدیره تاکید و خاطرنشان کرد: روسای روابط عمومی باید همواره همگام با  مدیران عامل شرکت ها حرکت کنند و به عنوان مشاور و بازوی اجرایی مدیران ارشد، نقش موثری ایفا کنند.

خندان ضمن قدردانی از زحمات روسای پیشین روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران، بر شتاب و رشد کمی و کیفی  در روابط عمومی شرکت ملی نفت و تسری این رشد پرشتاب و آگاهانه به روابط عمومی های تابعه تاکید کرد و گفت: روابط عمومی شرکت ملی نفت در حال حاضر تلاش می کند برای انعکاس فعالیت های انجام شده در این شرکت، از بالاترین سطح امکانات رسانه ملی بهره مند شود و در این زمینه، همکاری تمامی روابط عمومی های شرکت های تابعه ضرورت دارد.

وی، اخلاق مداری، توجه و پاسخگویی به مخاطب و نقدپذیری را از بارزترین خصیصه های موردنیاز برای روسای روابط عمومی عنوان کرد و یادآور شد: در برهه زمانی فعلی، روابط عمومی های شرکت های تابعه باید بیش از پیش در اخذ، جمع آوری و ارائه اخبار درست و دقیق، به صورت هوشیار عمل کنند.

در این نشست همچنین روسای روابط عمومی های شرکت های تابعه شرکت ملی نفت ایران ضمن اعلام نظرات خود در رابطه با برگزاری نمایشگاه هفدهم  در رابطه با سیاست های اطلاع رسانی خبری در فضای رسانه ای کشور به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۵ آبان ۱۳۹۰ساعت: ۱۷:۵۳۳۱۲ بازدید