سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ EN

افتتاح ۲ پروژه عام المنفعه در مسجدسلیمان

افتتاح ۲ پروژه عام المنفعه در مسجدسلیمان/ بیماران دیالیزی و دیابتی در زادگاه نفت ایران صاحب درمانگاه شدند

در مراسمی با حضور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب ۲ پروژه عام المنفعه در مسجدسلیمان افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران،در این مراسم که با حضور مدیرعامل و مدیران شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان و جمعی از مسئولان دستگاه های اجرایی شهرستان مسجدسلیمان برگزار شد دو پروژه عام المنفعه شامل اصلاح و بهسازی ورودی شهر مسجدسلیمان از مسیر ایذه و هفتکل و احداث و تجهیز درمانگاه بیماران دیالیزی و دیابتی شهر مسجدسلیمان افتتاح شد.

پروژه اصلاح و بهسازی ورودی شهر مسجدسلیمان با اعتبار ۲۷ میلیارد ریال توسط شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از شرکت های تابع شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب اجرا شد.

با اجرای این پروژه بلوار ورودی شهر مسجدسلیمان که از منطقه شیخ مندنی آغاز و با ۳ هزار و ۶۶۰ متر طول به پل تمبی ختم می‌شود عریض و ایمن شد.

در این پروژه ۲۵۵ هزار متر مکعب خاکبرداری، ۵۵ هزار متر مکعب خاکریزی و ۷۰ هزار متر مربع روکش آسفالت انجام شد و ضمن حذف پیچ های حادثه ساز، عرض جاده از ۷ متر به ۲۴ متر افزایش یافت.

درمانگاه بیماران دیالیزی و دیابتی در مسجدسلیمان نیز به همت شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با اعتباری افزون بر یک میلیارد و ۹۲۰ میلیون ریال احداث و تجهیز شد.

عملیات اجرایی ساخت این درمانگاه در زمینی به مساحت ۳۹۰ مترمربع و زیربنای ۲۱۶ متر مربع از اویل سال جاری آغاز شد.

این درمانگاه دارای ۸ تخت پذیرش بیمار، اتاق های پزشک،RO  و دارو، ایستگاه پرستاری، آزمایشگاه و سالن انجمن است و در اجرای این ساختمان مواردی همچون سیستم اعلان حریق و شبکه کامپیوتر پیش بینی و اجرا شده است.

همچنین با حضور دکتر هرمز قلاوند مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب پروژه اصلاح و بهسازی جاده جابالون تا امامزاده سیدصالح شهر مسجدسلیمان کلنگ زنی شد.

شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان برای خدمت رسانی گسترده به ساکنان شهرها و روستاهای واقع در حوزه فعالیت خود بیش از ۱۰۰ پروژه عمرانی و عام المنفعه را با اعتباری بیش از ۲ هزار میلیارد ریال طی سال های اخیر تعریف و تصویب کرده است که اغلب آنها به مرحله اتمام و بهره برداری رسیده اند.

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۵ آبان ۱۳۹۰ساعت: ۱۳:۱۲۳۹۴ بازدید