سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲ EN

برگزاری جشن بزرگ عید ولایت در شرکت ملی نفت ایران

جشن بزرگ عید غدیر به مناسبت سالروز ولایت امیرالمومنین (ع) از سوی حوزه مقاومت بسیج پایگاه شهید عسکری برگزار شد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، جشن بزرگ ولایت صبح امروز (۲۳ آبان) با حضور احمد قلعه بانی؛ مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران در ساختمان مرکزی این شرکت برگزار شد.

احمد قلعه بانی؛ مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران ضمن تبریک عید ولایت همه کارکنان را بسیجی خطاب کرد و گفت: نه تنها کسانی که از کیان جمهوری اسلامی ایران دفاع می کنند بسیجی است بلکه تمام کارکنان زحمتکش صنعت نفت هم که با همت و تلاش بی وقفه خود چرخ های این صنعت عظیم را به حرکت در می آورند بسیجی هستند.

در این مراسم از سوی احمد قلعه بانی و میرعبدالرضا مراد حاجتی؛ فرمانده بسیج به ۱۰ نفر از بسیجیان نمونه شرکت ملی نفت ایران به رسم یادبود لوح تقدیر اهدا شد.

بر اساس این گزارش، سید مجید رضوی زاد از معاونت مدیر در آموزش و بهبود منابع انسانی، سید امیر عزیزی زاده از مدیریت نظارت بر تولید نفت و گاز شرکت ملی نفت ایران، اعظم قلعه نوعی از حوزه کمک به عمران مناطق نفتخیز جنوب، آزاده کتابداری از مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات، انور فتوحی از اداره بازرسی، مصطفی طالع شایان از امور ورزش شرکت نفت ایران، ابراهیم صالحی از امور حقوقی، محمد قادری دولابی از معاونت مدیر منابع انسانی در امور اداری، ناصر توکلی از حسابرسی داخلی و حسن حیدری از صندوق های بازنشستگی بسیجیان نمونه نفت بودند که لوح تقدیر دریافت کردند.

در پایان این مراسم نیز به قید قرعه ۱۴ سفر مشهد مقدس به کارکنان شرکت ملی نفت ایران به مناسبت عید ولایت اهدا شد.

 

 

 

 

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۳ آبان ۱۳۹۰ساعت: ۱۵:۰۱۴۱۱ بازدید