سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲ EN

ساخت دی کلینیک تخصصی شاهین شهر آغاز شد

مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت از اغاز مراحل ساخت دی کلینیک تخصصی در شاهین شهر اصفهان خبر داد و افزود: ساخت این دی کلینیک از اهمیت ویژه ای برخوردار است که اتمام آن منوط به همکاری و مساعدت تمامی مدیران و مسئولان منطقه اصفهان خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مراسم کلنگ زنی پروژه دی کلینیک تخصصی شاهین شهر اصفهان با حضور علیرضا میرمحمدصادقی؛ معاون توسعه نیروی انسانی وزیر نفت، ذاکر اصفهانی؛ استاندار اصفهان، محمد جواد کیان؛ مدیر عامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت، حجت الاسلام حسینی؛ نماینده شاهین شهر و میمه درمجلس شورای اسلامی، مسوولان صنعت نفت منطقه اصفهان و همچنین جمعی از مدیران شهری و مدیران سازمان برگزار شد.

محمد جواد کیان؛ مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت با بیان اینکه هم اکنون این سازمان حدود ۹۰۰ هزار نفر را تحت پوشش خود دارد تصریح کرد: سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت همزمان به سه بعد نیروی انسانی، تجهیزات پزشکی و فضای فیزیکی توجه جدی دارد که در ارتباط با فضای فیزیکی مراکزی که نیاز به بازسازی دارند اینکار انجام و آنهائی که قابل بازسازی نیستند پیگیر اخذ مجوزهای لازم برای احداث هستیم تا از نظر فضای فیزیکی سازه هایی در شان همکاران صنعت نفت داشته باشیم.

کیان ادامه داد: ساخت دی کلینیک در شاهین شهر به دلیل نزدیکی به صنایع بزرگی همچون پالایشگاه، پتروشیمی، خطوط لوله و مخابرات و انبار پخش شهید منتظری و همچنین جمعیت تحت پوشش ۱۵ هزار نفری ساکن در شاهین شهر از اهمیت ویژه ای برخوردار است که اتمام این پروژه ارزشمند منوط به همکاری و مساعدت تمامی مدیران و مسئولان منطقه اصفهان خواهد بود.

وی ضمن تاکید بر سیاست های توسعه ای سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در زمینه ایجاد تغییرات فیزیکی مناسب و نیز ساخت مراکز درمانی جدید به منظور ارتقاء رضایتمندی مراجعان به ویژه بازنشستگان صنعت گفت: بامساعدت وزیر نفت و حمایت های ایشان سازمان درنظر دارد تا در این زمینه گام های اساسی بردارد تا همکاران صنعت و خانواده های ایشان شاهد دریافت خدمات کیفی تری از سازمان باشند.

در ادامه علیرضا میرمحمد صادقی؛ معاون توسعه منابع انسانی وزارت نفت ضمن اعلام حمایت مقام عالی وزارت از سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در خصوص ارائه خدمات به کارکنان خدوم صنعت نفت اظهار داشت: مجموعه وزارت نفت از هیچ گونه کمک و پشتیبانی به کارکنان و بازنشستگان صنعت نفت دریغ نمی کند و تمام سعی و تلاش خود را برای ارایه تسهیلات به ویژه در حوزه سلامت به کار خواهد بست.

میرمحمدصادقی ابراز امیدواری کرد این پروژه طی ۱۸ ماه به اتمام برسد و برای تحویل به موقع آن خواستار کمک و مساعدت مدیران صنایع نفت اصفهان از این پروژه و همچنین پروژه پلی کلینیک تخصصی توحید اصفهان شد.

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۲ آبان ۱۳۹۰ساعت: ۱۷:۲۶۵۶۲ بازدید