سال مهار تورم و رشد توليد
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ EN

تقدیر از بهداشت و درمان نفت به خاطر پزشکی از راه دور

تقدیر از بهداشت و درمان نفت به خاطر پزشکی از راه دور/۲۲ مرکز تله مدیسین جدید راه اندازی می شود

سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در دومین همایش بیمارستان الکترونیک و تله مدیسین که به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد در بخش توسعه تله مدیسین مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در این همایش که با حضور فعالان حوزه بهداشت و درمان الکترونیک و تله مدیسین در سالن همایش های دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد، محمد جوان کیان به نمایندگی از سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت طی سخنانی ضمن اشاره به تاریخچه راه اندازی تله مدیسین در سازمان و پیشگامی این مجموعه در سطح کشور یادآور شد: با راه اندازی این سیستم در سطح کشور میزان ارجاع بیماران به مراکز درمانی بزرگ به میزان چشمگیری کاهش می یابد.

وی ضمن تقدیر از حمایت های شرکت خطوط لوله و مخابرات صنعت نفت در زمینه آماده سازی زیرساخت های این طرح درسراسر کشور از راه اندازی ۲۲ مرکز تله مدیسین در کشور خبر داد و ابراز امیدواری کرد در آینده نزدیک این رقم به ۱۰۰ مرکز توسعه یابد.

مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در زمینه طرح راه اندازی سیستم موبایل تله مدیسین در آمبولانس های سازمان نیز گفت: این طرح به منظور ارایه خدمات به بیمارانی است که از طریق آمبولانس به مراکز درمانی هدایت می شوند که به زودی افتتاح خواهد شد.

درپایان این همایش لوح تقدیر و یادبود این همایش به دکتر کیان به نمایندگی از سازمان بهداشت ودرمان صنعت نفت اهداء شد.

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۲ آبان ۱۳۹۰ساعت: ۱۰:۵۴۴۳۳ بازدید