سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲ EN

ساخت نخستین پایگاه پشتیبانی حفاری شمال در اهواز آغاز شد

کلنگ نخستین پایگاه و ساخت چندین سوله کارگاهی تعمیرات و عملیاتی شرکت حفاری شمال توسط آیت اله موسوی جزایری؛ نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز به زمین زده شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مراسم افتتاحیه این پایگاه پشتیبانی ؛صبح پنج شنبه (۱۹ آبان) در اهواز همزمان با هفته ولایت با حضور هدایت اله خادمی؛ مدیر عامل شرکت حفاری شمال و جمعی از مدیران استان و در حضور آیت اله موسوی جزایری؛ نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه خوزستان برگزارشد.

در این مراسم مدیر عامل شرکت حفاری شمال ضمن تشکر از حضورامام جمعه اهواز، روسای سازمان های مختلف و مدیران این شرکت، به معرفی فعالیت های انجام شده در شرکت، حفاری بین المللی در آب های عمیق پرداخت که با توجه به میانگین سود سه سال گذشته این شرکت که ۴۲ در صد بوده است آن شرکت را سودده ترین شرکت در سال گذشته خواند.

وی در ادامه به تشریح برنامه های آتی در این پایگاه پرداخت و هدف از این افتتاحیه را بهره وری بیشتر و کاهش هزینه و پشتیبانی نیازهای عملیاتی دستگاه های حفاری خشکی سراسر ایران از پایگاه اهواز برشمرد و آن را زمینه ساز اشتغال در کشورخواند.

خادمی در ادامه به کسب رتبه ششم شرکت حفاری شمال از نظر شفافیت مالی از بین ۵۷۶ شرکت برتر ایرانی از طریق وزارت اقتصاد و امور دارایی در سال گذشته اشاره کرد .

مدیر عامل شرکت حفاری شمال در پایان رمز همه موفقیت های این شرکت را داشتن نیروی انسانی جوان و کارآمد خواند.

در پایان این مراسم آیت اله موسوی جزایری؛ نماینده ولی فقیه در استان خوزستان نیز به سخنرانی پرداخت و به موفقیت های چشمگیر این شرکت در عرصه های بین المللی اشاره کرد.

وی به بومی سازی سیستم مونیتورینگ پارامترهای حفاری (Drill View) دستگاه ایران امیرکبیر که بی شک یکی از مهمترین آرمان های انقلاب اسلامی ایران در قطع وابستگی اقتصادی است اشاره کرد و گفت: تداوم چنین رویکردی توفیقات مهمی در عرصه های پیشرفت، خودباوری و خوداتکایی کشور به دنبال داشته است.

در ادامه با حضور مسئولان و روسای استان خوزستان و مدیران شرکت حفاری شمال، پایگاه پشتیبانی شرکت حفاری شمال در اهواز-جنوب افتتاح شد.

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۱ آبان ۱۳۹۰ساعت: ۱۲:۵۷۴۵۸ بازدید