سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲ EN

جذب بیش از دو هزار نفر جوان تحصیل کرده و نخبه در شرکت نفت و گاز پارس

مدیر عامل شرکت نفت و گاز پارس گفت: جذب بیش از دو هزار نفر از جوانان تحصیل کرده، متعهد و نخبه کشور به عنوان یک ضرورت فوری در دستور کار این شرکت قرار دارد.

موسی سوری؛ مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایرانگفت: هم اکنون جذب بیش از دوهزار نفر از جوانان تحصیل کرده، متعهد و نخبه کشور به عنوان یک ضرورت فوری در دستور کار این شرکت قرار دارد.

سوری تکیه بر تجارب و بلوغ سازمانی نیروهای پیشکسوت و همزمان جوان گرایی و تکیه بر انرژی، نوآوری و ریسک پذیری جوانان، ترکیب نخبگان اجرایی و نخبگان علمی، یکپارچگی و همسویی آنان و همچنین اتحاد انقلابیون سپید موی و جوانان نوآور و ریسک پذیر را از سازو کارهای اجرایی اثر بخش در شرکت نفت و گاز پارس بر شمرد.

وی تصریح کرد: پیگیری بازنگری نظام های پنجگانه پشتیبان منابع انسانی (نظام پرداخت، حقوق و مزایا، نظام انگیزشی، نظام جذب آموزش و نگهداشت، نظام خدمات پشتیبانی و رفاهی و نظام مدیریت و رهبری سرمایه های فکری و سازمانی) در سطح شرکت ملی نفت ایران و وزات نفت به عنوان یک سازو کار حیاتی و راه گشا در دست اقدام و بررسی قرار گرفته است.

سوری براصلاح نظام پرداخت حقوق و مزایای کارکنان صنعت نفت و گاز کشور تاکید کرد و گفت: با توجه به عملکرد رقیب در حوزه پارس جنوبی و شرایط منطقه ای و بین المللی نیروی کار متخصص در صنعت نفت و گاز جهانی، باید در راستای تحقق هرچه سریع تر منافع عظیم ملّی و تسریع در روند افزایش تولید و برداشت از میدان مشترک پارس جنوبی پیش برویم تا برخی از نقشه ها و ایده های دشمنان و رقبا در حوزه منابع انسانی نقش برآب شود و نیروهای شاغل در منطقه با تامین بهینه نیازهای معیشتی با اشتیاق و بهره وری بیشتری بر فعالیت های تولیدی و توسعه ای تمرکز کنند.

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۱ آبان ۱۳۹۰ساعت: ۰۷:۳۹۳۲۱ بازدید