سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ EN

نشست تخصصی آشنایی با متدولوژی یکپارچه مدیریت پروژه TenStep برگزار شد

نشست تخصصی آشنایی با متدولوژی یکپارچه مدیریت پروژه TenStep از سوی مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی نفت ایران، برگزار شد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، نشست تخصصی آشنایی با متدولوژی یکپارچه مدیریت پروژه TenStep  با هدف ارائه ضرورت وجود یک نظام و متدولوژی یکپارچه به منظورمدیریت پروژه های مختلف سازمان صبح امروز (۱۸ آبان) در سالن شهید بهشتی واقع در ساختمان اصلی وزرات نفت برگزار شد.

آشنایی با متدولوژی های رایج مدیریت پروژه، آشنایی با متدولوژی مدیریت پروژه  TenStepو تفاوت متدولوژی، نحوه تطبیق متدولوژی با استاندارد های  PMBOK ،Prince2 مدل Agile و ISO 100  و استاندارد مدیریت پروژه از محورهای این نشست تخصصی بود.

مزایای استفاده از متدولوژی یکپارچه مدیریت پروژه، ساختار متدولوژی در پروژه های کوچک، متوسط و بزرگ، چارچوب فرآیندهای اجرایی و مستندات مورد نیاز در هریک، اجزاء مختلف تشکیل دهنده متدولوژی و نحوه بومی سازی و پیاده سازی اجزاء مختلف متدولوژی یکپارچه مدیریت پروژه در سازمان از دیگر محورهای برگزاری این نشست است.

بر اساس این گزارش، واحد سیستم ها و روش ها، برنامه ریزی و کنترل پروژه،کنترل و ارزیابی طرح ها و پروژه ها و فناوری اطلاعات و ارتباطات، مخاطبان نشست تخصصی آشنایی با متدولوژی یکپارچه مدیریت پروژه TenStep را تشکیل می دهند.

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۱ آبان ۱۳۹۰ساعت: ۰۷:۳۵۵۰۱ بازدید