سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲ EN

سیستم های مخابراتی نفت در مسجدسلیمان اصلاح شد

نفت مسجدسلیمان با تعریف پروژه ای عملیاتی، سیستم های رادیویی و مخابراتی منازل و ادارات خود را اصلاح و بهسازی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، به دنبال تعویض مرکز تلفن و نصب و راه اندازی مرکز تلفن دیجیتال با ظرفیت دو هزار و ۴۸ شماره تلفن، پروژه خرید لینک های رادیویی دیجیتال درهیئت مدیره شرکت نفت و گاز مسجد سلیمان مطرح و تصویب شد.

این پروژه با هدف توسعه ارتباطات تلفنی و رادیویی میان واحدهای مختلف عملیاتی و تأسیسات و ادارات این شرکت و ستاد مدیریت شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با هزینه ی بیش از ۴ میلیارد ریال اجرا و هم اکنون مورد بهره برداری قرار گرفته است.

در این پروژه سه لینک رادیویی با ظرفیت E116 شامل ۴۸۰ کانال تلفنی و سه سردکل مخابراتی با ارتفاعهای ۵۰ و ۳۶ و ۱۸ متر در ایستگاه های سرکوت شهنی، مخابرات و بی بیان خریداری و نصب شد.

همچنین در پروژه ای دیگر، شرکت نفت و گاز مسجد سلیمان درصدد است تا نسبت به اصلاح و بهسازی شبکه زمینی کابل تلفن های ادارات و واحدهای عملیاتی و منازل خود اقدام کند.

در این پروژه که با هزینه بیش از ۱۶ میلیارد ریال و در مدت زمان ۳۰ ماه اجرا می شود، شبکه کابل های زمینی مرکز مخابرات این شرکت به طول ۲۰ کیلومتر اصلاح می شود .

با اجرای این پروژه شبکه موجود که قدمتی بسیار دارند جمع آوری و شبکه استاندارد و مدرن که در آن توسعه شبکه و اجرای فیبر نوری پیش بینی شده است به مرحله اجرا در می آید .

این پروژه در محلات مسکونی نفتون، پشت برج، باغ ملی، کوی مهدی (عج)، سی برنج، پانسیون خیام، نمره چهل، کوی آزادی، کوی شهید چمران، کلگه، بی بیان اجرا می شود .

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۱ آبان ۱۳۹۰ساعت: ۰۷:۳۷۴۵۴ بازدید