سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲ EN

تاکید وزیر نفت بر ارائه بهترین خدمات بهداشتی در مناطق عملیاتی

وزیر نفت در بازدید از طرح توسعه بیمارستان توحید جم بر لزوم ارائه بهترین خدمات بهداشتی پرسنل صنعت نفت و خانوداه‌های آنان در مناطق عملیاتی تاکید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نفت(MOP)، مهندس رستم قاسمی در جریان سفر اخیر خود به منطقه ویژه پارس، ضمن بازدید از برخی فازهای پارس‌جنوبی، در جریان روند پیشرفت طرح‌های اصلی درمانی در مناطق جم و عسلویه شامل طرح توسعه بیمارستان توحید جم، طرح مرکز حوادث و سوانح پارس‌جنوبی و طرح مرکز اورژانس پارس۲ قرار گرفت.
وی با ابراز خرسندی از فعالیت‌های بهداشتی – درمانی وزارت نفت در این منطقه تصریح کرد: این خدمات موجب رضایتمندی ساکنین بومی نیز شده است.
وزیر نفت در ادامه خاطرنشان کرد: پرسنل صنعت نفت و خانوداه‌های آنان که در مناطق عملیاتی مستقر می‌شوند، باید از بهترین خدمات بهداشتی – درمانی، رفاهی و اقامتی برخورد باشند؛ وزارت نفت از هیچ کوششی در این راه که موجب ماندگاری نیروی انسانی می‌شود، دریغ نخواهد کرد.

در ادامه مهندس قاسمی به همراه دکتر جلالیان نماینده مردم جم، دیر و کنگان در مجلس شورای اسلامی و دکتر محمد جواد کیان، مدیران عامل شرکت نفت و گاز پارس، شرکت عملیات غیر صنعتی گاز ایران و شرکت پالایش گاز فجر، از بیماران بستری در بخش‌های مختلف بیمارستان عیادت و با بیماران و همراهان آنان گفتگو کردند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۷ آبان ۱۳۹۰ساعت: ۱۲:۴۷۳۰۵ بازدید