سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ EN

ماموریت جدید داریوش چهرازی در پدافند غیرعامل و مدیریت بحران

مدیرعامل شرکت نفت خزر با صدور حکمی، داریوش چهرازی را به عنوان عضو اصلی کمیته پدافند غیرعامل و مدیریت بحران این شرکت منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، علی اصولی؛ مدیرعامل شرکت نفت خزر، طی حکمی داریوش چهرازی؛ رییس روابط عمومی این شرکت را به عنوان عضو اصلی کمیته پدافند غیرعامل و مدیریت بحران منصوب کرد.

این انتصاب در حالی صورت می گیرد که پیش از این احمد قلعه بانی؛ مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، با ارسال نامه ای به روسای شرکت های تابعه این شرکت، انتصاب روابط عمومی را به عنوان یکی از اعضای اصلی کمیته مدیریت بحران در شرکت های تابعه ضروری ذکر کرده بود.

گفتنی است، با توجه به تشکیل کمیته عالی مدیریت بحران در ستاد شرکت ملی نفت ایران و به منظور هماهنگی و فعالیت یکنواخت کلیه شرکت های تابعه در خصوص مدیریت بحران، می بایست کلیه شرکت ها نسبت به تشکیل کمیته مدیریت بحران در ستاد شرکت خود با ساختار مورد نظر اقدام کنند؛ در همین راستا کمیته مذکور شرکت نفت خزر با توجه به موقعیت و حساسیت عملیاتی زیر نظر مدیرعامل این شرکت، فعالیت های جدی و مطلوبی را آغاز کرده و در فرهنگ سازی عمومی آن در سطح منطقه و کلیه سازمان های ذی مدخل در حوزه دریای خزر اقدامات اثر بخشی را به انجام رسانده است.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۷ آبان ۱۳۹۰ساعت: ۱۲:۴۳۶۳۱ بازدید