سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲ EN

ثبت‌نام واحدهای مسکونی پرند با پرداخت تسهیلات ویژه

ثبت‌نام واحدهای مسکونی پرند با ۲۵ میلیون تومان وام چهار درصد سیاست‌های حمایتی دولت و نیز پرداخت وام خرید و تبدیل به احسن صندوق ‌های بازنشستگی نفت از روز شنبه (۱۴ آبان) آغاز می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نفت(MOP)به نقل از مشاور وزیر نفت، کارکنان واجد شرایط صنعت نفت می‌توانند برای ثبت‌نام خرید واحدهای مسکونی پرند از روز شنبه به مدت دو هفته به سایت مسکن نفت به نشانی http://maskan.mop.ir/ مراجعه کنند.

در این مرحله  (پس از شناسایی متقاضیان واقعی ) تعدادی از واحدهای مسکونی دوخوابه از پروژه پرند با همه امکانات و باتسهیلات ویژه به فروش می‌سد.این واحدهای ۷۶ متری در بلوک‌های ۱۶ طبقه با قیمت حدود۴۳ میلیون تومان از امکانات متنوعی همچون پارکینگ، آسانسور، کابینت، پارکت، پکیج، رادیاتور،کنتور گاز مستقل، درب ضد سرقت و سیستم اعلان حریق برخوردار هستند.

به این ترتیب از مجموع ۴۳ میلیون تومان قیمت کل واحد، ۲۵ میلیون تومان از طریق وام چهار درصد تامین شده و از مجموع ۱۸ میلیون تومان باقیمانده نیز تا سقف قیمت کارشناسی از طرف صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت به افراد شاغل و بازنشسته وام خرید و تبدیل به احسن پرداخت می‌شود.

واحدهای مسکونی مذکور تا پایان سال ۱۳۹۰ قابل واگذاری و سکونت خواهد بود.

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۴ آبان ۱۳۹۰ساعت: ۰۷:۳۳۳۹۰ بازدید