سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ EN

ابراز خرسندی غالب مدعوین جشن تقدیر از ممتازین خانواده بزرگ نفت

برگزاری جشن شکوفه های انقلاب، رضایتمندی بیش از سه چهارم از شرکت کنندگان در مراسم را به دنبال داشت.

سیده محبوبه طوسی صدر؛ مسئول واحد مطالعات اجتماعی و افکارسنجی روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی این شرکت، به تشریح نتایج حاصل از نظرسنجی جشن شکوفه های انقلاب پرداخت و گفت: بر اساس نظرسنجی انجام شده، غالب شرکت کنندگان از فرآیند برگزاری مراسم جشن شکوفه های انقلاب رضایت داشتند.

وی سنجش میزان رضایت مخاطبان (خاص و عام ) از فعالیت های گوناگون انجام شده را به عنوان یکی از وظایف مهم روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران عنوان کرد و گفت: این اقدام در راستای جستجوی نقاط قوت و بهبود کار، با هدف رفع نواقص احتمالی و تقویت نقاط قوت و در نهایت جلب رضایت کامل مخاطبان به انجام رسیده است.

این مسئول تاکید کرد: ایجاد رضایتمندی در میان انبوه  مخاطبان با سلایق و علایق متفاوت کار دشواری است؛ با این وجود روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران تلاش می کند تا با بهره گیری از نظرسنجی های دقیق، سطح رضایت مخاطبان خود را ارتقا دهد.

طوسی خاطرنشان کرد: براین اساس بخش مطالعات اجتماعی و افکار سنجی روابط عمومی با اجرای نظر سنجی دهمین جشن دانش آموزان این شرکت نسبت به ارزیابی و سنجش مخاطبان خود اقدام کرده است.

او افزود: در مجموع از ۱۰۰۰ پرسشنامه توزیع شده، ۲۸۳ پرسشنامه جمع آوری و با استفاده از نرم افزار spss18 مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت.

وی در تشریح مهمترین نتایج این نظرسنجی گفت: ۷۳٫۴ درصد از شرکت کنندگان، زمان ثبت نام و جمع آوری مدارک دانش آموزان ممتاز را خوب و ۱۶٫۶ درصد پایین تر از متوسط ارزیابی کرده اند.

مسئول واحد مطالعات اجتماعی و افکارسنجی روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران ادامه داد: این ارقام در خصوص رضایتمندی شرکت کنندگان از برخورد کارکنان روابط عمومی در  ثبت نام و جمع آوری مدارک ۷۷٫۴ درصد خوب، ۱۵٫۲ درصد متوسط و ۱٫۴ درصد پایین تر از متوسط بوده است.

طوسی یادآور شد: درباره نحوه اطلاع رسانی و توزیع کارت، داده های بدست آمده از نظرسنجی حاکی است که ۶۷٫۸ درصد شرکت کنندگان آن را خوب، ۱۳٫۱ درصد متوسط  و ۱۳٫۷ درصد  پایین تر از متوسط ارزیابی کرده اند؛ همچنین داده ها درباره نحوه دسترسی و انتشار عکس دانش آموزان ممتاز نشان می دهد که ۴۸٫۷ درصد شرکت کنندگان تمایل دارند عکس دانش آموزان ممتاز از طریق کتاب شکوفه های انقلاب، ۳۷٫۵ درصد از طریق روزنامه های کثیرالانتشار و ۱۳٫۸ درصد از طریق سایت شرکت ملی نفت ایران در دسترس قرار گیرد.

طوسی تاکید کرد: ۶۱٫۲ درصد شرکت کنندگان سالن وزارت کشور را برای برگزاری مراسم خوب و ۲۶٫۵  درصد پایین تر از متوسط ارزیابی کرده اند.

مسئول واحد مطالعات اجتماعی و افکارسنجی روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران درباره ترتیب اولویت بندی برنامه های اجرایی در دهمین جشن شکوفه های انقلاب نیز گفت: بیشترین رضایت شرکت کنندگان در جشن دانش آموزان ممتاز به ترتیب اولویت به اجرای برنامه عموپورنگ و امیر محمد، تقلید صدای ماهی صفت، اجرای محمد علیزاده، زمان ثبت نام وجمع آوری مدارک، برخورد کارکنان روابط عمومی در زمان ثبت نام، برنامه تواشیح، اجرای فرزاد حسنی (مجری) و کنسرت بهنام صفوی تعلق دارد.

طوسی در مورد زمان انتظار شروع برنامه ها خاطرنشان کرد: در برگزاری جشن امسال برنامه های جانبی متعددی همچون نقاشی صوت کودکان، آموزش های جانبی، نمایشگاه عکس، غرفه عکاسی خانوادگی، ایستگاه کودک، نمایشگاه کتاب کودک و نوجوان و… تدارک دیده شده بود؛ بر همین پایه روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران ساعت بازگشایی درهای سالن را ۱۶٫۳۰ در نظر گرفته بود تا بعد از بهره مندی از برنامه های بخش جانبی و حضور همه شرکت کنندگان در سالن برنامه اصلی در ساعت ۱۸ آغاز شود.

وی درباره نحوه توزیع بسته های غذا نیز گفت: با توجه به گروه های سنی مختلف شرکت کنندگان در مراسم از جمله کودکان، غذا به صورت سرد و بسته بندی شده در دسترس مدعوین قرار گرفت.

براساس این گزارش، مراسم تجلیل از دانش آموزان و دانشجویان ممتاز شرکت ملی نفت ایران، شامگاه ۲۸ مهرماه درتالار بزرگ وزارت کشور برگزار شد و طی آن از بیش از ۹۰۰ نفراز دانش آموزان و دانشجویان ممتاز شرکت ملی نفت ایران، امور بین الملل و مدیریت اکتشاف این شرکت و خانواده های آنان تجلیل شد.

در این جشن ماندگار که با حضور نزدیک به ۴ هزار نفر از خانواده بزرگ صنعت نفت برگزار شد، برنامه های متنوعی گنجانده شده بود که اوقات مفرهی را برای تمام حاضرین، در مقاطع مختلف سنی به همراه داشت.

تواشیح، برگزاری برنامه تقلید صدا، شعبده بازی، اجرای گروه کودک با حضور عمو پورنگ و امیر محمد، کنسرت موسیقی و استفاده از دو خواننده دیگر با اجراهای زنده، برگزاری مسابقات کودک و مشاعره، از جمله برنامه هایی بود که برای این جشن ۶ ساعته در نظر گرفته شده بود.

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹ آبان ۱۳۹۰ساعت: ۱۶:۵۹۶۴۹ بازدید