سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱ EN

بیمه مرکزی از حضور شرکت‌های بیمه داخلی در صنعت نفت حمایت می‌کند

رئیس کل بیمه مرکزی ایران گفت: تحریم غیر قانونی بیمه های اتکایی از سوی خارجی ها سبب حضور فعال تر بیمه گران داخلی در پروژه های صنعت نفت و گاز ایران شده است.

رئیس کل بیمه مرکزی ایران در گفت و گو با خبرنگار شانا اظهار کرد: کشورهای غربی و شرکت های بزرگ بین المللی بیمه که با همسویی با تحریم های غیر قانونی علیه کشورمان از بیمه  تاسیسات و پروژه های صنعت نفت ایران سرباز زدند خود موجب آن شدند تا شرکت های دولتی و خصوصی بیمه ای در داخل ایران نقش پررنگ تری ایفا کنند.

سیدمحمد کریمی افزود: ابزار و امکانات موجود برای بیمه کردن تمام فعالیت ها در صنعت نفت و گاز ایران مهیا است و ظرفیت بیمه های اتکائی در کشور بسیار مطلوب است.

وی ادامه داد: بیمه مرکزی ایران از هرگونه در خواست متولیان امر در وزارت نفت برای پوشش بیمه ای تاسیسات  و مراکز نفتی، پالایشگاه ها و مراکز تولید و انتقال گاز استقبال کرده و آماده همکاری است.

رئیس کل بیمه مرکزی ایران تصریح کرد: صنعت بیمه ایران آمادگی دارد تا حضور فعال تر و موثر تری در پارس جنوبی به عنوان یک طرح توسعه ملی ایفا کند و شرکت های بیمه با توجه به گستردگی فعالیت ها در این میدان مشترک گازی آماده ارائه خدمات بیمه ای مورد  تقاضا هستند.

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹ آبان ۱۳۹۰ساعت: ۱۰:۳۴۴۰۴ بازدید