سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱ EN

تشریح فرصت های سرمایه گذاری موجود در صنعت نفت از زبان معاونان وزیر نفت

سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران ۲ و ۳ آذرماه سال جاری، میزبان همایش بین المللی معرفی فرصت های سرمایه گذاری ایران خواهد بود؛ همایش بزرگی که معاونان وزیر نفت در یکی از محوری ترین پانل های تخصصی آن به معرفی و تشریح فرصت های سرمایه گذاری در حوزه های نفت، گاز و پتروشیمی می پردازند.

بهروز علیشیری؛ معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و رییس سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، با بیان این مطلب افزود: همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری ایران با حضور صاحبان فرصت­ها و طرح‌های سرمایه‌گذاری، متقاضیان سرمایه‌گذاری، سرمایه‌گذاران خارجی و فعالان اقتصادی، ۲ و ۳ آذرماه جاری برگزار خواهد شد.

وی افزود: در این همایش که از جمله بزرگترین گردهمایی‌های رسمی کشور است، ضمن سخنرانی مسئولان کشوری، بسته‌های سرمایه‌گذاری‌ ارائه خواهد شد.

علیشیری با اشاره به قابلیت های فراوان حوزه نفت برای جذب سرمایه گذاران خارجی، تاکید کرد: یکی از پانل های تخصصی همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری ایران، پانل تخصصی نفت، گاز و پتروشیمی است که در روز ابتدایی همایش (۲ آذرماه) با حضور معاونان وزارت نفت برگزار می شود و طی آن پروژه هایی که قابلیت جذب سرمایه گذاری دارند به سرمایه گذاران خارجی معرفی می شوند.

به گفته علیشیری، علاوه بر پانل های تخصصی، برگزاری نمایشگاه های جانبی و انجام مذاکرات رودررو با سرمایه گذاران، از دیگر برنامه های این همایش است.

گفتنی است همایش بین المللی معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری ایران با هدف حضور هر چه بیشتر و فعالتر سرمایه گذاران خارجی جهت مشارکت در طرح های سرمایه گذاری و توسعه ای کشور، با محورهای نفت، گاز و پتروشیمی، صنعت و معدن، کشاورزی و شیلات، گردشگری و مناطق آزاد، بانک و بیمه، خصوصی سازی و بازار سرمایه، انرژی و انرژی های نو، حمل و نقل و شهرسازی در روز های ۲ و ۳ آذر ماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد.

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹ آبان ۱۳۹۰ساعت: ۱۰:۳۴۳۳۲ بازدید