سال مهار تورم و رشد توليد
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ EN

دولت برای توسعه میدان‌های مشترک از صنعت نفت پشتیبانی می‌کند

مهندس رستم قاسمی گفت: توسعه میدان های مشترک نفت و گاز، از اولویت های مهم وزارت نفت است و برای تحقق این مهم، دولت همراه و پشتیبان صنعت نفت است.

به گزارش شانا، مهندس رستم قاسمی در چهارمین دور سفرهای استانی هیئت دولت به استان خراسان جنوبی با حضور در جمع مدیران صنعت نفت این استان، بر وجود منابع غنی نفت و گاز در کشور تاکید کرد و افزود: با توجه به جایگاه ویژه ایران از نظر حجم ذخایر نفت و گاز، استفاده صحیح و بهینه از این موهبت الهی، در اولویت صنعت نفت قرار دارد.

وی منابع انسانی و حفظ و نگهداشت آن برای تحقق این مهم را از دیگر اولویت های مهم صنعت نفت برشمرد و بر بهره گیری از نیروهای متعهد و متخصص فعال این صنعت در نقاط مختلف کشور تاکید کرد.

مهندس قاسمی تصریح کرد: توفیق خدمت در استان های کمتر توسعه یافته، همچنین خدمت رسانی بدون منت به مردم به عنوان بخشی از وظایف، تکلیفی است که باید در جهت آن تلاش شود.

وزیر نفت همچنین استفاده از نیروهای متخصص بومی را از اهداف اصلی و محورهای مهم صنعت نفت برشمرد و این مهم را نیازمند نگرشی تازه خواند.

وی با اشاره به ارتباط مستقیم کارکنان صنعت نفت با مردم (شرکت ملی گاز و شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی) اظهار کرد: کارکنان این بخش ها می بایست به عنوان معرف صنعت نفت عمل کنند و برای خدمت بی منت به مردم تمام تلاش خود را به کار گیرند.

مهندس قاسمی ضمن قدردانی از تلاش های ارزنده شرکت های گاز و پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان جنوبی به ویژه در زمینه استفاده از گازطبیعی به جای سوخت های فسیلی گفت: تلاش خواهیم کرد آنچه برای تقویت و افزایش روحیه، همچنین نگهداشت کارکنان صنعت نفت در این استان لازم باشد، فراهم شود.

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۸ آبان ۱۳۹۰ساعت: ۰۷:۳۱۳۵۵ بازدید