سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ EN

مطالعه مخازن نفت و گاز ایران در خلیج پارس زیر نظر شورای عالی مخازن قرار گرفت

اولین جلسه شورای عالی مخازن شرکت نفت فلات قاره ایران برگزار و طی آن، گروه مشاوران مخازن این شرکت معرفی شدند.

به گزارش خبرنگار nioc،اولین جلسه شورای عالی مخازن شرکت نفت فلات قاره ایران با حضور محمودزیرکچیان زاده مدیر عامل، مدیر برنامه‌ریزی تلفیقی، مدیر امور فنی، مدیر امور تولید، مدیر میادین مرزی و مشترک، رؤسای ادارات امور فنی و جمعی از کارشناسان شرکت نفت فلات قاره ایران و شش نفر از اساتید حوزه مهندسی نفت،‌ زمین‌شناسی و اکتشاف نفت برگزار شد.

بر اساس این گزارش در ابتدای جلسه، ساختار شورای عالی مخازن و جایگاه آن در سازمان توسط مدیر امور فنی شرکت شرح داده شد؛ بر این اساس گروه مشاوران مخازن شامل ۶ نفر از اساتید با سابقه در حوزه مهندسی نفت و علوم زمین در تعامل با تیم‌های نظارت بر مطالعات مخازن شرکت نفت فلات قاره ایران و نحوه پیشرفت پروژه‌های مطالعات مخازن نظارت عالیه خواهند داشت.

همچنین این گروه در تمامی مراحل مطالعات مخازن از مرحله شکل‌گیری شرح کار تا بررسی دوره‌ای و پایانی نتایج مطالعات مخازن با تکیه بر توسعه روش‌های ازدیاد برداشت، رهنمودهای فنی را ارائه خواهند داد.

این گزارش می‌افزاید: شورای عالی مخازن در سطح بالاتر به تدوین استراتژی و راهبرد مدیریت مخازن در راستای توسعه و تولید صیانتی از مخازن شرکت نفت فلات قاره ایران می پردازد.

در ادامه این جلسه محمود زیرکچیان‌زاده؛ مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران لوح یادبودی به اساتید عضو شورای مخازن اهدا کرد و حاضران در جلسه دیدگاه‌های خود را در راستای بهینه‌سازی روند تعامل گروه مشاورین مخازن با پروژه‌های مطالعاتی و شورای عالی مخازن بیان کردند.

گفتنی است در این جلسه، آقایان محسن فاضل علوی، فیض‌ا… حضرتی، محمدهاشم باقرپور، عبدالحمید معمارضیاء، اسفندیار علاءالدین و همایون مطیعی به عنوان گروه مشاوران مخازن شرکت نفت فلات قاره ایران برگزیده شدند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۴ آبان ۱۳۹۰ساعت: ۱۱:۳۲۶۲۴ بازدید