سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ EN

بازدید از پروژه تکمیل بیمارستان دشت آزادگان

گروهی از مدیران و مجریان شرکت مهندسی و توسعه نفت به همراه جمعی از مقامات استانی و مجلس از پروژه تکمیل بیمارستان دشت آزادگان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت متن در  این بازدید که مهندس هاشم سواری نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه در مجلس شورای اسلامی و دکتر دغلاوی فرماندار سوسنگرد نیز در آن حضور داشتند، مهندس سرپرنده مجری طرح تکمیل بیمارستان دشت آزادگان توضیحاتی درباره روند اجرایی این پروژه ارائه داد.

مهندس سرپرنده، مجری طرح تکمیل بیمارستان دشت آزادگان در گفت و گو  با خبرنگار روابط عمومی متن گفت: تکمیل پروژه بیمارستان دشت آزادگان اواخر سال ۸۷ توسط رئیس جمهور به نفت واگذار شد و در مرداد ۸۸ هیئت مدیره شرکت ملی نفت طی مصوبه ای تکمیل این پروژه را به شرکت متن واگذار کرد.

سرپرنده افزود: هیئت مدیره شرکت ملی نفت زمان لازم برای  اجرای این پروژه را ۳ سال پیش بینی کرد که بر اساس این پیش بینی اواخر سال ۹۱ به دلیل تغییر در گستردگی اجرا و نیز بودجه طرح مذکور زمان پایان مراحل اجرایی پروژه هم به ماه های پایانی سال ۹۲ تغییر یافت.

وی خاطر نشان کرد: در ابتدا، ساخت مهمانسرا، مهدکودک، بانک، مسجد و فضای سبز توسط دانشگاه  در نظر گرفته نشده بود ولی از آنجا که همواره حضور پزشک و پرستار است که به بیمارستان معنا می دهد و لازم است شرایط اقامت این عزیزان در ساعات کاری مهیا شود، بنابراین تعداد ۲۱ دستگاه آپارتمان برای رفاه حال این دسته از شاغلان در بیمارستان نیز به پروژه افزوده شد.

سرپرنده ساخت هلی پد برای مواقع اضطراری اعزام بیمار را نیز از جمله بخش های اضافه شده به پروژه ابتدایی عنوان کرد و افزود: از آنجا که تجهیز کامل بیمارستان بر عهده شرکت متن گذاشته شده، ما در تلاش هستیم پس از تکمیل، این واحد درمانی را به سازمان بهداشت و درمان استان خوزستان تحویل دهیم.

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۳ آبان ۱۳۹۰ساعت: ۱۶:۳۵۸۹۱ بازدید