سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ EN

جشن شکوفه های انقلاب در شرکت مهندسی و توسعه نفت

جشن شکوفه های انقلاب در شرکت متن با حضور مدیرعامل، کارکنان و خانواده های  این شرکت برگزار شد.

در این مراسم، ۱۵۵ دانش آموز و دانشجوی ممتاز و خانواده های آنان از اجرای برنامه های شاد و متنوع  فرهنگی و هنری بهره مند شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، مهندس ناجی سعدونی مدیر عامل این شرکت در پیامی ضمن تبریک به دانش آموزان، دانشجویان و خانواده های آنان از دانش آموزان و دانشجویان ممتاز شرکت متن خواست، تمام سعی و توان خود را بکار گیرند تا مسیر پیشرفت کشور با شتاب و رونق بیشتری طی شود. متن پیام مدیرعامل شرکت متن خطاب به دانش آموزان، دانشجویان و خانواده های آنان به این شرح بود:

“با درود به روان مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی( ره) و با درود به ارواح پاک شهداء، و با سلام و تحیت به محضر رهبر معظم انقلاب، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (دامه برکات) که همواره با رهنمون های روشن خویش تجلی بخش و هدایتگر مسلمانان جهان بوده اند . و با سلام به همکاران عزیز، خانواده های محترم و دانشجویان و دانش آموزان فرهیخته.

از آن جا که ایران اسلامی به برکت نظامی مبتنی بر آموزه های دین مبین اسلام و بر آمده از شعور مردمی شریف ، صبور و شجاع در حال طی نمودن مسیر پرافتخار پیشرفت و توسعه است، بدون تردید حضور نیروهای جوان، مومن، مستعد و متخصص در عرصه های مختلف علمی و فناوری، نوید‌بخش ایجاد فضایی سرشار از امید و نشاط در میهن عزیزمان، خواهد بود.

دانشجویان و دانش‌آموزان فهیم ایرانی، وجدان بیدار، خردمند و سرشار از ایمان جامعه به شمار می روند. آنها با تلاش مجدانه و پیگیری هوشیارانه ضروریات و مصالح نظام و کشور عزیزمان و نیز با درک صحیح از شرایط بین المللی و آگاهی از خواست مغرضانه سلطه جویان – برای عاری کردن جوامع اسلامی از روح امید و آزادگی- همواره با ایمانی رشک برانگیز و نشاطی روز افزون، مدارج تحصیلی و علمی را با موفقیت پشت سر گذاشته و باعث سرافرازی کشور عزیزمان شده اند.

آیین با شکوه جشن شکوفه های انقلاب در شرکت مهندسی و توسعه نفت؛ فرصت مغتنمی است تا ما پدران و مادران شاغل در این مجموعه حساس و استراتژیک از صنعت عظیم نفت ایران، بار دیگر ضمن تأکید بر ضرورت حرکت در مسیر تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی برای فراهم کردن الزامات جهش علمی کشور و استقرار فضای نشاط در جامعه، عزم خویش را در توسعه میادین نفت و گاز کشور جزم نماییم .

امیدوارم فرزندان عزیز به ویژه دانش‌آموزان و دانشجویان ممتاز شرکت متن، با عنایت به نقش پر اهمیت پدران و مادران خویش در توسعه میادین نفت و گاز کشور – به ویژه میادین مشترک – تلاش بی وقفه و کار توان فرسای والدین محترم خود در حساس ترین قطب اقتصادی و صنعتی کشور را ارج نهاده و ضمن افتخار به داشتن پدران و مادرانی این چنین، بیش از پیش توانایی های سرشار خود را برای پویای و بالندگی ایران اسلامی بکار گیرند.

اینجانب ضمن تبریک این روز عزیز به شما همکاران تلاشگر و خانواده های محترم به ویژه دانش آموزان و دانشجویان عزیز، امیدوارم همچنان با هوشیاری کامل در راه تحقق اهداف عالی نظام اسلامی و سربلندی کشور عزیزمان گام برداشته و در این مسیر همواره موفق و پیروز باشید.”

گفتنی است در پایان این مراسم با اهداء لوح یادبود و جایزه از دانش آموزان و دانشجویان ممتاز تقدیر به عمل آمد.

 

 

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۳ آبان ۱۳۹۰ساعت: ۱۱:۳۲۸۰۷ بازدید